Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a hagyományos értelembe...

Milyen a hagyományos értelemben vett igazi férfi? És az igazi nő?

Figyelt kérdés

Mitől férfi egy férfi, és mitől nő egy nő...? Hogy viselkedik egy igazi férfi/nő?

Külső és belső tulajdonságok egyaránt jöhetnek. Nem a mostani sminkelős metrosex pasikra, és férfias nőkre lennék kiváncsi, hanem értitek mire gondolok:) Kérdésemmel nem szeretnék senkit sem megbántani, csak már nem igazán vagyok tisztában a dolgokkal.


2009. jan. 7. 20:21
 1/2 A kérdező kommentje:

nem is létezik - létezett ilyen, hogy senki sem tudja ?

:D

2009. jan. 8. 17:38
 2/2 anonim válasza:

Létezett, de már csak elvétve van! Az "igazi nő" biztos, hogy szoknyában járt és hosszú volt a haja, tutira nem káromkodott és nem dumált vissza a pasiknak (én nem vagyok ilyen)!

Az "igazi férfi" rövid hajú, nem hord fülbevalót és tuti nem sminkel, nem lakkozza a körmét! Előre megy a vandéglátó helyiségben, de kifelé a nőt engedi előre és alátolja a széket, meg felsegíti a kabátját; szóval udvarias és szerintem romantikus is, de csak mértékkel!

Tehát a rózsa plüss maci még belefér, de a gyertyákkal körberakott lakás már nem!

Nekem ezt jelenti!

2009. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!