Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha ő az igazi, szabad elbizony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő az igazi, szabad elbizonytalanodnom? Ha elbizonytalanodom szabad hozzá mennem?

Figyelt kérdés

Időnként eszembe jut, hogy "találhatnék jobbat".

De általában csak akkor ha nincs velem - magányos vagyok, vagy éppen "rosszul bánik velem"

Sajnos nehéz gyerekkora volt, és emiatt időnként picit agresszív velem, nemigen ismeri a határokat, de azért persze dolgozunk rajta, hogy jó legyen mindkettőnknek.

Néha elveti a súlykot (nem üt meg!!) csak megszorít kiabál, nem enged el stb...

És eszembe jut, hogy én ezt érdemlem?

Aztán az is eszembe jut, hogy a nehéz gyerekkora miatt hagyjam el, a "szarba" ? Ahelyett, hogy segítenék?

De persze ott van az is, mivan ha ilyen marad? Azzal együtt tudnék élni?

Az nem biztos....


Egyébként kinézetre először nem jött be, azóta megszerettem, tetszik a kinézete is.

De van, hogy nála helyesebb pasik bókolnak.

Attól persze még őt szeretem szó se róla.

Csak mostanában ilyen gondolatok kavarognak bennem... :(


3 éve vagyunk együtt


2013. márc. 1. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

"De persze ott van az is, mivan ha ilyen marad? Azzal együtt tudnék élni?"

Szerintem ettől nem kell félned... ez már csak rosszabb lesz, aki már most ilyet csinál, annál nincs messze az, hogy megüssön :(

Sajnálom, de tényleg jobbat érdemelnél.

Gondolom felnőtt ember, aki már nem foghat mindent a sz@r gyerekkorára, mert ő maga képes irányítani a jelent és uralkodni magán függetlenül attól, hogy régen milyen volt az élete. Egyébként ez piszok rossz kifogás, mert pont a rossz élmények miatt kellene inkább arra törekednie, hogy ő más legyen, ő máshogy bánjon azzal, akit állítólag szeret.

2013. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Az még nem lenne baj, hogy úgy látod, hogy vannak nála helyesebb pasik is. De én az agressziója miatt elondolkoznák. Mostmég csak kiabél, megszorít, de mi lesz később?
2013. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A szülei válása miatt, meg mert az apja elhagyta voltak problémái.

Amúgy elmondása szerint csak én tudom kiváltani belőle, mert "annyira intenzív érzéseket táplál irántam poz és neg irányba is"


22 éves.


Nagyon szeretem, komolyan nem tudom elképzelni az életem nélküle....!

De időnként vele se...

De lehet, hogy ez csak egy hullámvölgy. Az utóbbi 1 évben nagyon jó volt minden, most picit kijött rajtam

2013. márc. 1. 20:53
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz gyerekkor...mindenkinek megvan a maga gondja. Én azt mondom, hogy csak azért ne tűrj neki mindent el, mert nehéz volt a gyerekkora. A múltat felejtse el, és főképp ne rajtad töltse ki a mérgét.


Te tudod, hogy akarod e ezt egy egész életre, vagy sem. De arra ne számíts, hogy bármit is 100%-osan fogsz érezni. Bizonytalanság mindig lesz. Időnként előjön majd minden élethelyzetben.

2013. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen. mintha az én páromról írtál volna, csak mi fél évesek vagyunk. De azon kívül minden passzol. Kitartást a szituhoz.
2013. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Te ugyanolyan hülye vagy,mint én:) De ezt nem azért írtam,hogy megbántsalak! Az én párom is agresszív volt velem sokszor,mondjuk engem meg is ütött,és én is mindig kifogásokat gyártottam,hogy "felmentsem" magamban őt a bűnei alól. Te is ezt csinálod,ráadásul a párod meg egy pszichopata,mert megpróbálja ezt az egészet normális dolognak beállítani,illetve rádkenni. Ne legyél buta,igenis hagyd ott a szarban,mert arra,ha valaki bántalmazza azt,akit állítólag szeret,nincs mentség. Se múltbéli probléma,se stresszes munkahelyi környezet miatt,se amiatt,mert épp veszekedés van és le kell vezetni valahogy. Ilyen nincs,hogy ez azért van,mert annyira intenzív érzései vannak irántad. Ne fogadd már el! Úgy,ahogy én is,te is jobbat érdemelsz! Én most próbálok kioldalogni ebből a kapcsolatból,összeszedni magam,hogy ne érezzek iránta felelősséget,hogy ne akarjak már segíteni neki. Mi vagy te is? Ápolónő? Pszichológus? Nem a te dolgod rendbetenni az életét,a lelkivilágát! A legkomolyabban mondom,hogy lelkisérült ember leszel,ha mellette maradsz. És aki nem tudja kontrollálni az indulatait,az csak egyre gyengébb lesz,nem csak megszorongatni fog!
2013. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyébként 22 éves lány vagyok.
2013. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az őszinte válaszokat!

Annyit hozzátennék, hogy SOHA egyszer sem beszéltünk arról, vagy mondta azt, hogy a gyerekkora miatt agresszív ezt én gondolom így.

Nem fogja arra.

Sőt, úgy látom nem is igen vallja be magának, hogy picit ilyen, mert azt nagyon rossznak tartja.

Mármint az ilyen viselkedést.

De olykor mégis elszalad vele a ló, és nehezen kontrollálja magát.

Mert nem tudja hol a határ.

2013. márc. 1. 22:09
 9/18 anonim ***** válasza:

Pedig tudnia kéne határokat,mert felnőtt ember. Gyengébbet nem bántunk,nem fogunk le,nem szorítgatjuk,mert az nem menő. Nekem párom,ki volt akadva,hogy mi az,hogy meglököm,amikor ő sarokba szorít. Megjegyzem,ha ő megfogta idegességében a karom,az aztán 1 hétig lila volt,ha viszont ezért meglöktem(volna),mintha falat akartam volna tologatni. Nem azt mondom,nő se ütögessen,de egy férfi meg egyenesen szégyellje magát,hogy visszaél a minden bizonnyal sokkal nagyobb testi erejével egy gyengébb valaki fölött! Te meg akkor se gyárts kifogásokat,amikkel felmentheted. Higgy nekem: lehet,hogy rossznak tartja,meg esetleg sajnálja,hogy agresszív,de attól még láthatóan akkor sem tudja ezt kontrollálni. Pedig tudnia kéne! Csak gondolkozz el,ha tényleg úgy érzed,jobbat érdemelnél,az valószínűleg úgy is van:)

Utolsó válaszadó voltam.

2013. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

22 éves vagy, körbeleng a lila köd, nem látsz a szemedtől. Ez csak egyre rosszabb lesz, mert ugye kutyából nem lesz szalonna, megváltozni sosem fog. Most csak megszorít, holnap majd megpofoz, aztán egyszer valahol az intenzíven kötsz ki majd, félholtra verve.

Ne hidd, hogy a gyerekkora miatt van. Igaz én nő vagyok és az apám nem elhagyott (bár azt tette volna), hanem molesztált, mégis normális felnőtt lettem, egy szerető feleség és anya.

Három dolgot nem értek!

Az egyik, hogy 22 évesen miért akar bérki is férjhez menni?

a másik, hogy miért hiszik azt a nők, hogy bárkit is megváltoztathatnak?

A harmadik pedig, hogy lehet szeretni egy agresszív embert??

Sajnos vannak olyan típusú nők, akik akkor érzik jól magukat, ha ütik őket, lelki terrorban tartják. Persze panaszkodnak folyamatosan, de azért folyton folyvást ilyen pasik mellett kötnek ki.

Te ne legyél ilyen! Csak egyszer élünk, az legyen olyan élet, amire ha visszatekintesz idős korodban, ne fájdalom és bánat legyen, hanem gondolhasd azt, hogy de kár, hogy elmúlt és milyen szép volt!

Végül pedig: ha egy ilyen embernek gyereket szülni kész felelőtlenség. Még ha nem is lesz lelki sérült, de egy életen át ott lesz benne, hogy az apja mit művelt az anyjával. És neki ezt végig kellett néznie. Majd elfordul az apjától és végül lehet, hogy az apjával közös otthonban, de apa nélkül fog felnőni.

Én egyetlen dolgot irigylek a mai napig, sok-sok ismerősömtől: a szerető apukájukat, hogy volt és van apukájuk. Nekem ez nem adatott meg.

A férjem egy ambiciózus, humoros ember, zéró agresszióval. Boldog vagyok, hogy rátaláltam és a kisfiamnak ilyen apukája lehet!

Gondold meg, mert 40 évesen már hiába sírsz...

2013. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!