Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha ő az igazi, szabad elbizony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő az igazi, szabad elbizonytalanodnom? Ha elbizonytalanodom szabad hozzá mennem?

Figyelt kérdés

Időnként eszembe jut, hogy "találhatnék jobbat".

De általában csak akkor ha nincs velem - magányos vagyok, vagy éppen "rosszul bánik velem"

Sajnos nehéz gyerekkora volt, és emiatt időnként picit agresszív velem, nemigen ismeri a határokat, de azért persze dolgozunk rajta, hogy jó legyen mindkettőnknek.

Néha elveti a súlykot (nem üt meg!!) csak megszorít kiabál, nem enged el stb...

És eszembe jut, hogy én ezt érdemlem?

Aztán az is eszembe jut, hogy a nehéz gyerekkora miatt hagyjam el, a "szarba" ? Ahelyett, hogy segítenék?

De persze ott van az is, mivan ha ilyen marad? Azzal együtt tudnék élni?

Az nem biztos....


Egyébként kinézetre először nem jött be, azóta megszerettem, tetszik a kinézete is.

De van, hogy nála helyesebb pasik bókolnak.

Attól persze még őt szeretem szó se róla.

Csak mostanában ilyen gondolatok kavarognak bennem... :(


3 éve vagyunk együtt


2013. márc. 1. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is intenzív érzések vannak, de azért nem rángatjuk a másikat. Ilyet csak az csinál aki primitív.


Mentegetheted, hogy csak picikét meg izé, de normális nő rángatós, agresszív pasassal nem marad.


Ez csak rosszabb lesz. Aztán ha majd lóg rólad két gyerek, akkor sokkal nehezebb lesz menekülni.


A leendő gyerekeidnek ilyen apát kívánsz? A gyerekei is majd "intenzív érzéseket" váltanak ki belőle, aztán beleveri a fejüket a legóba a nagy apai szeretettől?

2013. márc. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Aztán az is eszembe jut, hogy a nehéz gyerekkora miatt hagyjam el, a "szarba" ? Ahelyett, hogy segítenék? "


Egy kisgyereknél még rá lehet fogni, hogy agresszív a többiekkel, mert bántják otthon, de egy felnőtt emberrel nem kell kivételezni. Az ő felelőssége, hogy hogy viselkedik. Ha vannak olyan dolgok, amik érzékenyen érintik, akkor azt hanyagold, de arra, hogy kiabál, lefog stb. nem mentség, hogy rossz gyerekkora volt. Ő nem akar változtatni, hanem bosszút áll azon, akik tud. Közben játssza az áldozatot, így okot is talált. Szerintem ne menj hozzá..

2013. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem hibát követsz el, ha összekötöd az életedet ezzel a pasassal, de az életedet csak te alakítod, úgyhogy te döntesz, vele maradsz-e vagy sem. Én a helyedben mielőbb megszabadulnék tőle.
2013. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nemsokára meg fog ütni, az én párom is intenzIven szeret, de inkább szeretkezik velem, minthogy rángasson. Nem hagyod szarban, másnak is volt rossz gyerekkora, mégse agresszIv.
2013. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"A szülei válása miatt, meg mert az apja elhagyta voltak problémái.

Amúgy elmondása szerint csak én tudom kiváltani belőle, mert "annyira intenzív érzéseket táplál irántam poz és neg irányba is"

Ezek csak mentségek, ha el nem is hagyod de mindenképp közöld vele az aggályaidat, legyen tisztába vele hogy nem játékszer vagy és hogy neki komoly gondai vannak.

2013. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy gyerekről beszélnénk, azt mondom, rendben.

Ha egy kamaszról beszélnénk, azt mondom, ideje változtatni.

De itt egy felnőttről van szó. Az ember felnőtt korában már nem ér azzal takarózni, hogy "de a szüleim elváltak/vertek/szegények voltak, stb.".

NINCS, ismétlem: NINCS mentség az agresszióra!!! Most még szorítás és kiabálás, aztán verés és társai. A nőknek ideje lenne megtanulniuk a maguk útját járni, és nem hagyni magukat megfélemlíteni. MENJ. Most. Amíg nem késő.

2013. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az én férjem nem agresszív, csak néha úgy megölel, hogy majd meg fulladok.Mert neki így a jó érzés...

Mondtam már párszor, hogy ne csinálja. Mondtam. Mondtam és mondtam.


Aztán végül kénytelen voltam ilyenkor jól beleharapni :)

Ez bevált.


Legközelebb ha megszorít téged, rúgd tökön azt a barmot, válaszolj agresszióval az agresszióra, és két dolog történhet: vagy észbe kap, vagy felhergelődik, és bántani fog téged. Utóbbi esetén hagyd el.


Ne legyél a megértő áldozat típus, semmiben, mert így nem fog tiszteletben tartani!

2013. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem tudsz angolul, vagy van, aki lefordítja Neked.

2013. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!