Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sokan tényleg ennyire el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan tényleg ennyire el vannak tévedve meghívás témában?

Figyelt kérdés

A mi esküvőnk megvolt, közben is voltak értetlenkedések, hogy miért nem hívjuk meg X-et és Y-t, nincs is velük semmi baj meg stb. Még így is kötöttünk kompromisszumot és hívtunk meg olyan családot, aki nem volt épp a legközelebb álló hozzánk, de azért nagyjából tartjuk a kapcsolatot, meg ugye illik visszahívni és majdnem 20 éve a szüleim is ott voltak velem együtt a gyerekükén blablabla.


Na szóval most utólag hallom, ilyet mond egy rokon, konkrétan nagyanyám húga, akit az elmúlt 15 évben 2x láttam, nagyanyám évente egyszer látja, anyám se szerette soha, szóval nekem aztán végképp nincs vele kapcsolatom, így aztán meg se hívtuk, hogy mi a szegény rokonokat nem hívtuk meg ezért nem hívtuk őket se.


Egy másik, akit az egész életem során 2x láttam, és még hülye is, a nagyanyám unokatestvére, aki feleségestől óhajtott jönni, szintén teljesen besértődött, hogy nem hívtuk. Az esküvő előtti 3 hétben egy folytában telefonálgatott, mert valakitől megszerezte az otthoni telefonszámunkat, hogy hívjuk már el őt is.


Egy volt kollégám pedig nem beszél velem, mióta meg tudta, hogy esküvőnk volt és nem hívtuk el. Két éve nem láttam, emaileztünk néha, mindössze 2(!) hónapot dolgoztunk együtt.


Sokan tényleg azt hiszik, hogy esküvőbe menni jog és mindenkinek jár, aki csak kicsit is ismeri a pár legalább egyik tagját?


Másik jó még unokatesóm volt, aki miután egyszemélyes meghívót kapott az esküvő hetén elkezdett izélni, hogy a csaja. Mondom van csajod és őszintén ledöbbenek. Évek óta nincs is senkije, csak alkalmanként megdug egy-egy csajt, nem is beszélt sose senkiről, nem mutatott be senkinek senkit, és senki se tud róla, hogy lenne neki. Hát az úgy volt, hogy a múlt héten összejött eggyel és akkor gondolta elhozná őt is. Hát mondtam, hogy ne haragudjon, de alkalmi szex partnereket nem terveztünk hívni, de majd valamelyik klubba biztos lesz buli ahova viheti...


2013. jún. 4. 00:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy barátot, barátnőt, ha nem sok embert ismer a vendégseregből, valóban nem illik egyedül.

De itt az unokatesóról van szó, szóval gondolom mennek a szülei is, ő is ismeri a vendégsereg egyik részét.

Én sem hívtam az ilyen 1-2 hónapos kapcsolatosokat.

Unokaöcsém 105-2 éve van egy lánnyal, ismerjük is, szeretjük is, így egyértelmű volt, hogy jön. A barátokat párral hívtuk, bár mind a két tagot jól ismerjük.


A másik. Ha a Mariska néninek annyit nem érek, hogy évente egyszer, mondjuk szülinapomkor (de lehetne karácsony, vagy bármi, sőt, akár alkalom nélkül) telefonáljon, ráadásul nem is szeretem, miért kellene elhívnom??


Kérdezővel egyetértek, és szerintem nem hisztis, csak elszakadt nála a cérna, hogy ilyeneket hall vissza...

2013. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az én szüleim lagziján 20 évvel ezelőtt mindössze 13-an voltak: a szüleim, a nagyszüleim, két dédnagymamám, nagynéném, nagybátyám és unokatestvérem, illetve s szüleim két legjobb barátja, egy házaspár.

Természetesen az esküvőn sokan voltak, még nagyanyám is meghívott pár kolléganőt meg ilyesmi, de nem szeretik a szüleim a nagy lagzikat, a hajnalig való táncolást, meg hasonló hagyományokat, és kis lagzit szerettek volna. Se unokatestvér (pedig van egy sereg), se hasonló sosem látott rokonok nem voltak.

Nem tudom, megsértődött-e valaki, de hogy szerintem úgy elfelejtették, mint a huzat, az is biztos. És nem volt ilyen, hogy majd akkor én nem hívlak meg.

Anyám egyik unokatestvérének 8 éve volt az esküvője, 150 vendég volt, mi is ott voltunk, pedig ő nem volt ott a szüleimén. Két évre rá egy másik anya-unokatesó meg csak 60 embert hívott a lagzijára.


Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem ezen aztán igazán fölösleges problémázni. Én ha nem hívnának meg, nem érdekelne különösebben. Igazándiból az esküvő lényege maga a szertartás, arra meg az megy, aki akar, de most csak amiatt, hogy a lagziba nem hív meg valaki, nem sértődöm meg halálosan...


Szóval szerintem igazad van, mert döntsétek már el ti, kit szeretnétek a lagzitokon látni, vagy mire költötök és kit meg nem. Jobban igazad van, mint az olyan rokonoknak, akik évtizedekig feléd se néznek, aztán meg meg akarják magukat hívatni. Közben sz*rnak rá, hogy férjhez mész, csak enni akarnak egy jót.

2013. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!