Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen esetben mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tegyek? Nagyon tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A párommal mi már lassan 5 éve vagyunk együtt, és tervezzük az esküvőnket. Két éve kérte meg a kezem és elérkezett az idő, hogy meg legyen az esküvő is. Már minden össze van írva, meg van a vendég lista is, de ezzel volna egy problémám. Nekem a szüleim elváltak, már régen és a páromnak anyuval és a párjával nagyon jó kapcsolata van, de apuval talán ha egy mondatot beszéltek, és ennek ellenére egyik sem szereti a másikat. Sőt, amióta a párommal vagyok apu rettentően eltávolodott tőlem (előtte sem voltunk túlzottan jóban amióta újra nősült) de sajnos ez az eltávolodás olyan mértékű, hogy sajnos megfordult a fejemben, hogy meg sem hívom a nagy napra. Azért nem, mert félek, hogy a megjegyzéseivel vagy csak azzal a puszta közönnyel amit irántam érez tönkre teszi életem egyik legfontosabb napját. Volt már rá példa, hogy tett tönkre számomra fontos napot, tehát a félelmem nem alaptalan. Ráadásul amikor a párom megkérte a kezem, mondta, hogyha szeretném megkéri aputól is, és apunak is mondta, de apu válasza erre az volt, hogy ő ilyen hülyeségekhez nem adja a nevét...


Szóval lényegében az a kérdésem, hogy meghívjam vagy sem? Én nagyon szeretném mindennek ellenére ha eljönne, mert ő akkor is az apukám, és szeretem bármit is tett ellenem, de azt nem akarom, hogy tönkre menjen az esküvőnk. Gondoltam rá, hogy szólok neki, hogy csak úgy jöjjön el, ha tud velem, velünk örülni a boldogságunknak, de nagyon félek a válaszától is. Mit tegyek? Bocsi, ha kicsit zavarosan fogalmaztam, de tényleg összezavarodtam...



2012. máj. 24. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy apukád viselkedését leírtad, meg a reakcióját, hogy ilyen hülyeségekhez nem adja a nevét, én a te helyedben nem hívnám meg. Lehet, hogy szemétül hangzik, de én is tartanék, hogy tönkreteszi életed egyik legszebb napját.
2012. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
hivd el, és mond meg neki, hogy eszébe se jusson a nagy napon kötekedni,vagy kommentálni sem anyukád, se a párod..
2012. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem hívnám meg, ha szerinte hülyeség az esküvőm. De adnék egy lehetőséget, elmennék és megkérdezném, tud-e velem örülni? Ha nem akkor áldás-békesség...
2012. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
beszélnék vele négyszemközt, őszintén, komolyan, h mi fontos nekem az életben. és természetesen meghívnám.
2012. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem jól esne nagyon ha eljönne. Van jó pár ismerősöm, akik nemrég mentek férjhez és mindegyiküket az apukája kísérte. Amikor láttam ezeket a fotókat majdnem sírtam, hogy engem senki nem fog kísérni... Pedig mindig úgy képzeltem, hogy az apukám bekísér és egyszer az életében végre büszke lesz rám...
2012. máj. 24. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
gratulálok, az a válasz hasznos, h az ember forduljon el a családjától. szép világ van...
2012. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem adj egy esélyt neki, és kérdezd meg, hogy szívesen elmenne, és örülne-e a Te napodon, esetleg be is kísérne téged a templomba.

Figyeld a reakcióját, fontos!

2012. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
én apám se örül túlságosan annak, hogy házasodom sőt, nem is hallottam olyan apáról aki annyira örült volna, mindenesetre én elhívnám mert később lehet bánnád, aztán lehet hogy minden sokkal jobban alakul mint amire számítottál!
2012. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el,de beszélj vele előtte,hogy nem szeretnéd,hogy tönkre tegye az esküvőd.Veled örüljön.
2012. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!