Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sokan tényleg ennyire el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan tényleg ennyire el vannak tévedve meghívás témában?

Figyelt kérdés

A mi esküvőnk megvolt, közben is voltak értetlenkedések, hogy miért nem hívjuk meg X-et és Y-t, nincs is velük semmi baj meg stb. Még így is kötöttünk kompromisszumot és hívtunk meg olyan családot, aki nem volt épp a legközelebb álló hozzánk, de azért nagyjából tartjuk a kapcsolatot, meg ugye illik visszahívni és majdnem 20 éve a szüleim is ott voltak velem együtt a gyerekükén blablabla.


Na szóval most utólag hallom, ilyet mond egy rokon, konkrétan nagyanyám húga, akit az elmúlt 15 évben 2x láttam, nagyanyám évente egyszer látja, anyám se szerette soha, szóval nekem aztán végképp nincs vele kapcsolatom, így aztán meg se hívtuk, hogy mi a szegény rokonokat nem hívtuk meg ezért nem hívtuk őket se.


Egy másik, akit az egész életem során 2x láttam, és még hülye is, a nagyanyám unokatestvére, aki feleségestől óhajtott jönni, szintén teljesen besértődött, hogy nem hívtuk. Az esküvő előtti 3 hétben egy folytában telefonálgatott, mert valakitől megszerezte az otthoni telefonszámunkat, hogy hívjuk már el őt is.


Egy volt kollégám pedig nem beszél velem, mióta meg tudta, hogy esküvőnk volt és nem hívtuk el. Két éve nem láttam, emaileztünk néha, mindössze 2(!) hónapot dolgoztunk együtt.


Sokan tényleg azt hiszik, hogy esküvőbe menni jog és mindenkinek jár, aki csak kicsit is ismeri a pár legalább egyik tagját?


Másik jó még unokatesóm volt, aki miután egyszemélyes meghívót kapott az esküvő hetén elkezdett izélni, hogy a csaja. Mondom van csajod és őszintén ledöbbenek. Évek óta nincs is senkije, csak alkalmanként megdug egy-egy csajt, nem is beszélt sose senkiről, nem mutatott be senkinek senkit, és senki se tud róla, hogy lenne neki. Hát az úgy volt, hogy a múlt héten összejött eggyel és akkor gondolta elhozná őt is. Hát mondtam, hogy ne haragudjon, de alkalmi szex partnereket nem terveztünk hívni, de majd valamelyik klubba biztos lesz buli ahova viheti...


2013. jún. 4. 00:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

8-ason besírtam. XDXDXD


A kérdésre nem tudok mit mondani. Nyilván számít neked, hogy ki mit gondol, ha ennyi ismerős meg barát meg rokon van körülötted, szóval ennyi erővel meghívhattad volna őket.


Egyébként meg olyan bugyuta ez a kérdés. Az emberek túlnyomó többsége élvezettel venne részt egy esküvőn, és most sajnálják, hogy kimaradtak a jóból, és emiatt elégedetlenek. Attól még tud enni a kajádból, hogy életedben kétszer láttad, és nem kedveled. :D

2013. jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ez fura, én ilyen hatszázadik ismerősöm, rokonom lagzijába el se mennék, nekem is plusz költség, meg őszintén mi közöm hozzá. Én sem fogok meghívni senki olyat, akivel évek óta nem beszéltem. De mondjuk nem hiszem, hogy ebből sértődés lenne. Normális ember szerintem nem várja el, hogy meghívja olyan akivel életében 2szer beszélt. A páros dolog más, nekem alap, hogy ha már esküvőt szervezek és viszonylag nagy esküvőt, akkor az embereket párostul, családostul hívom meg. Mondjuk ebben nem biztos, hogy beleszámít az 1 hetes barátnő, de általában akkor is illik a plusz egy főt meghívni. Emlékszem, mikor szüleim elváltak, és utána hívták anyukámat lagziba, akkor engem vitt magával plusz egy főként.
2013. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
Miért foglalkozol olyan emberekkel, akiket egész évben kétszer sem látsz?
2013. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy számoltam amikor előszőr írtam a vendéglistát, hogy minden nem házas emberhez is számoltam párt, hogy ne érjen mglepetés.

Közben kiderült, hogy többeknek nincs párjuk, de olyan iy, hogy valaki úgy gondolta itt mutatja be, mert már hónapok óta együtt vannak, de még a szülők sem simerik személyesen... Nincs vele bajom, bár szóltam, hogy a lánynak ez lehet mélyvíz lesz:):)


Viszon egyet értek, hogy a ti esküvőtök, azt hívtok akit akartok, most itt a huszadrangú rokonra vagy exkollégára gondolva.

Nálunk is lesz sértődés....(még nem volt meg az esküvő)

2013. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Itt most nem arról van szó, hogy én ezen lovagolok, hogy mit gondol a szegről végről rokonom Jani bácsi, hogy nem hívtam meg, csak mivel visszajutott hozzám ilyen "panasz" ezért elcsodálkoztam rajta, hogy komolyan nem tűnik fel egy rakás embernek, hogy egyszerűen nincs meghívva, mert... miért lenne egyáltalán? Mivel itt sokat megy, hogy sértődés lesz, meg hogy csináljuk gondoltam, hogy nem én vagyok az egyetlen.


A barátnők meghívásával amúgy nekem nincs bajom, amennyiben legalább olyan, hogy a létezéséről tudni lehet legalább egy ideje, de azért az, hogy "nincs senki, akit hoznék, de aztán, amikor már le lett adva a létszám (értsd az esküvő hetén), mégis felszedtem valakit úgyhogy hozom is, mint barátnő", az azért erős.

2013. jún. 4. 10:47
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

hát látod:)

én azt sem tudom, hogy van-e nagyanyámnak tesója, vagy volt-e egyáltalán, nemhogy lagziba akart volna jönni.

A válasz: de hát nem is tartjuk a kapcsolatot X néni!! Nem gondoltam, volna, hogy el akar jönni meg ajándékozni!! De sajnos minden szék foglalt már, nincs hely az étteremben :) Nagyon sajnálod stb., de a párod részéről is sok a vendég.


Egyébként meg hasonló a helyzet, nekem az unokatesóm, aki meg sem látogatta az első gyerekemet, hanem együtt a kettőt, 10 éve nem láttam!!! elkérte a babaholmit, hogy az neki kell, az enyémeknek már úgysem. Hát lóf*sz a seggébe. Csak mert rokon?

2013. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Audrey, akkor várhatom a rég nem látott rokonokat majd a babaholmira ácsingózni? :D


Lehet már meg sem lepődök majd, azok után, hogy a nagyanyámnak az az unokatesója nem érti, hogy vajon miért nem lett meghívva az esküvőre. :D


Komolyan így belegondolok és rámjön a röhögés. A nagyanyám unokatesója. Hát úristen. És nem érti miért nem lett meghívva, hisz családtag. Hogy fel se ismerne az utcán, mert kétszer látott, legutoljára vagy 15 éve, a férjemet meg sose látta életében, de hát családtag. :D

2013. jún. 4. 11:14
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

még az is lehet. Inkább adom olyannak a cuccot, aki nem csak egyszer látta a gyereket, mint a rokonnak.

A meghívás, minden a te döntésed. Ennyi erővel bárkit meg lehet hívni esküvőre, mert együtt utaztok a buszon pl. vagy egyszer beszélgettél vele. Valahol határt kell szabni és kész. Van egy keret, ezt igazán megérthetik. Ha nem, az ő bajuk.

2013. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet, hogy ennyi izgalom van az életükben. Ami kicsit szomorú, de nem a te hibád.
2013. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Amúgy én így belegondoltam, és szerintem engem korai kapcsolatban is, szinte nem is kapcsolatban meg végképp zavarna, ha elvinnének ilyen családi eseményre. Elvégre, épp csak elkezdjük megismerni egymást, és akkor vizslat már az összes nagynéni és nagybácsi is, kérdeznek mindenféléket stb. Meg elve az elején egy kapcsolatnak együtt végignézni egy esküvőt... Nekem ez anno sokk lett volna, mikor még randizgattam.
2013. jún. 4. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!