Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Távkapcsolatból házasság és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatból házasság és együttélés?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről, ti belemennétek? Az együttélés nem választható, csak házasság után, mert a pár egyik tagja csak így kaphat vízumot. Huszonévesekről van szó (23N, 25F), 4 éve vannak együtt.
2013. máj. 15. 15:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért célja emirgálni, ha ennyire tépődik a családja és a "párja" között?
2013. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A házasságban bizonytalan, nem abban, hogy el akar-e menni. Ezért nyaggat engem állandóan, mert én már házas vagyok. Hogy az milyen, megbántam-e, stb. Magyarországban nem lát perspektívát. Ha nem menne férjhez, akkor is elmenne külföldre, most végez az egyetemen.
2013. máj. 15. 15:58
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem erdemes megprobalni

Mar kezdtem aggodni megint valami arab tunez stb pasi akar vizumot magyarban.szerencsere ket magyarrol van szo ket diakrol

Meg lehet probalni ha nem megy visszajon

2013. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Az én férjem mexikói hároméves ismeretségünk alatt 2x találkoztunk. Egyszer én voltam kint Mexikóban egy hónapig, ebből csak hétvégeken találkoztunk, mert úgy tudtam ki utazni, hogy önkéntes munkát vállaltam és csak a hétvégék voltak szabadok. Aztán Ő jött Magyarországra egy hétre, a következő évi látogatásakor már én is utaztam ki vele. Még abban az évben össze is házasodtunk. Egyáltalán nem bántam meg, persze vannak köztünk kultúrális viták. De életem legjobb döntése volt.
2013. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak magyar tapasztalatom van. 5 év "együttjárás" távkapcsolatban, 2 hetente találkozás, egy közös nyaralás után házasság együttélés nélkül. Sajnos nem működött, 1 évig tartott.

De szerintem ha komolyan gondolja, akár náluk működhetne is.

2013. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!