Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Távkapcsolatból házasság és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatból házasság és együttélés?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről, ti belemennétek? Az együttélés nem választható, csak házasság után, mert a pár egyik tagja csak így kaphat vízumot. Huszonévesekről van szó (23N, 25F), 4 éve vannak együtt.
2013. máj. 15. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nemzetiségű a másik, miért nem kaphat egyéb módon vízumot, melyik országban költöznétek össze, eddig milyen gyakorisággal találkoztatok/kommunikáltatok?
2013. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem mennék bele.Együttélés se történt még,aztán egyből házasság.
2013. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Maradjunk annyiban, hogy négy éve levelezgetnek, és egyikük nagyon szeretne egy vízumot.

Ezt házasságnak nevezni erős túlzás, inkább üzletet kötnek.

Gyors válás lesz a vége a vízum megérkezését azért még kivárják. :)

2013. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mindketten magyarok. A férfi itt élt a kapcsolatukból 1,5 évig, de a családja még 56-ban az USA-ba emigrált, 3. generációs magyar. Ugyanakkor Bp-re járt egyetemre, itt ismerte meg a menyasszonyát. Viszont az utóbbi 2,5 évben éves szinten 4-5 alkalommal találkoztak (igaz, akkor több hétre). A lány többször kért vízumot, elutasították. A házasodási szándék miatt viszont most megkapta, csak be van tojva.
2013. máj. 15. 15:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Munkavállalói vízum miért nem játszik?
2013. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elutasították. Már próbálta mindet, ez volt az utolsó esélye.
2013. máj. 15. 15:39
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát akkor vágjatok bele. Végül is mit veszíthettek? Legrosszabb esetben elválsz.
2013. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

HÁt ezt sajnos neked kell tudnod. Ha a fazon normális, akkor rajtad múlik.


Személyes véleményem, hogy én nem házasodnék az USA-ba, mert nem vonz (nem Magyarországon élek, de ilyen messzire nem mennék), valamint hogy együttélés nélkül alapjáraton nem házasodnék. Harmadlagos, hogy ha kint házasodtok, rátok fognak járni és ellenőrizgetni benneteket, amit szintén nem vállalnék. A negyedik dolog pedig az, hogy 23 évesen évi 4-5 találka alapján képtelen lennék valakit annyira megismerni/annnyira megbízni benne, hogy hozzámenjek.


Skype, email vagy telefon által is tartjátok a kapcsolatot legalább? Heti/napi szinten beszéltek, vagy csak néha találkozgattok?

2013. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz jó vége!!! Ugyanígy jártam csak nekünk az egyik több hetes ott töltött nyaralásból baba lett...2 év után rájöttem hogy nem is olyan mint amilyennek képzelem, teljesen más valakivel együtt élni, mint utazgatni hozzá...elveszett az egésznek a varázsa és a köd letisztulása után rájöttünk nem is illünk egymáshoz...Most hazajöttem egyedül vagyok azt em tudom t csináljak...
2013. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A kérdésben szereplő lány a húgom. Kezdi felfogni, hogy tényleg férjhez megy. És azt is, hogy az ő családjából nem lesz senki jelen az esküvőn. De a hosszú távú célja, hogy megkapja az amerikai állampolgárságot is, s kint akar élni a párjával. De most eléggé tipródik, hogy mi lenne a helyes. Én nem akarom se lebeszélni, se rábeszélni. Viszont nekem is az az álláspontom, hogy én így nem mennék/mentem volna férjhez (már férjnél vagyok). Jó lenne ezt kívülállókkal is megbeszélni, ezért érdekel a véleményetek. Otthon eléggé tabu a dolog, mindenki úgy tesz, mintha örülne, közben mindenkiben ott a feszültség, a bizonytalanság.
2013. máj. 15. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!