Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért mindig a nők szervezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a nők szervezik az esküvőt? Elvégre a férfi kéri meg a nő kezét, elvileg neki fontos az esküvő, ő is ugyanúgy megszervezheti.

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 16:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként látod, pont ezért mi foglalkozunk a részletekkel. Mert neked "jó lesz az, oszt kész".
2013. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%

A legtöbb férfi nem szereti a lakodalommal járó nagy felhajtást. Nekik elég lenne egy csendes esküvő is.

A nők többsége ragaszkodik a habos-babos ruhához, az álom esküvőhöz, a sok vendéghez, mert "ez az Ő napja" (A vőlegényé nem?)

Akkor is kell a nagy lakodalom, ha a pénznek sok helye lenne a közös életükben. Ha visszajön is a befektetett pénz ára, akkor sem lesznek előbbre. Csak a befektetett pénzüket kapják vissza.

2013. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként nem értem, mit lehet ilyeneken hónapokon át agyalni. :D De nem zavar, hogy vannak ilyen megszállott menyasszonyok, mert az ő dolguk, ez meg az enyém.
2013. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha ennyi extrát nem tudsz egy nőben tolerálni, hogy képes napokig szalvétaszínt válogatni, akkor nagyon nem való neked nem csak a házasság, de a párkapcsolat sem.

A nők és a férfiak alapvetően mások. Ezt meg kell értened. Ha azt mondom, hogy látttam egy szuper kocsit, akkor a férfi azt kérdezi, milyen a márkája, a nő pedig azt, hogy milyen színű. De nincs is ezzel semmi baj. Csak nem kell azt várni a másiktól, hogy ugyanúgy működjön, mint te.

Ha a nő szeret az esküvőszervezéssel molyoni, akkor hadd tegye. Miért fáj ez neked?

2013. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az esküvőszervezése a pár feladat, nem a nőé és nem a férfié. Mi közösen döntöttünk mindenben, közösen beszéltünk minden szolgáltatóval. Sőt nálunk a férjem volt inkább háklis néhány dologra (pl.: a meghívókat háromszor terveztem át, mire végre tetszett neki, illetve ő ragaszkodott a székszoknyához is). Szerintem nagyon jó próbatétel az esküvőszervezés, hiszen itt kiderül, hogy mennyire kompromisszumképes a pár, mennyire tudja meghallgatni a másikat, mennyire képes engedni, mennyire fontos neki a másik egy-egy álma.
2013. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem bírom a tökölést. A gyors döntéseket szeretem, nem a hónapokig álmodozó típusú embereket.
2013. máj. 11. 21:14
 17/27 anonim ***** válasza:
42%

Mondom én, hogy nem való neked egy párkapcsolat.

Vagy kinövöd, vagy összeköltözöl egy pasival, vagy egyedül maradsz.

2013. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem való neki, mert nem szeret tökölni, mint egy átlag nő? :D Szerintem a pasiknál ez nem hátrány...
2013. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

De most őszintén. Neked ez hol fáj? Hogy egy nő álmodozik és esetleg sokáig ül egy egy kérdésen?! Ha megkéred valakinek a kezét és kitaláljátok, hogy egy hónap múlva esküvő, akkor gyorsan megy.


Ha azt beszélitek meg, hogy egy év múlva nyáron, akkor meg nem mindegy meddig húzzátok a szervezést? Van rá egy évetek...idő mint a tenger..hadd gondolkozzon.


Nem értem miért fáj ez neked. Csak azért mert valaki sokat álmodozik az esküvőről és a tökéleteset keresi, az nem jelenti, hogy minden másban is ilyen.


Én például eléggé határozott vagyok, gyorsan szoktam dönteni, és általában jól hozom meg a döntéseimet, de ha az esküvőnkre gondolok, akkor szeretném ha az tényleg a mi tökéletes napunk lenne, minden stimmelne, szépen összeállna a fejemben, a páromnak is tetsszen, és kitaláljunk valami olyat, ami mindkettőnkre jellemző. Legyen az esküvő olyan, mint mi.


Szóval annyira nem köthető össze az hogy valaki tököl folyamatosan mindenben, vagy ugyanezt megteszi az esküvő szervezésben.

2013. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%

a nők szeretnek szervezkedni, életük nagy napja az esküvő, úgy gondolják akkor lesz tökéletes, ha mindent ők találnak ki aznapra.


mondjuk én eléggé fordítva összerakott nő vagyok, egyáltalán nem hoz lázba egy ilyen mulatság, egy forintot nem lenne szívem kiadni semmilyen habcsók ruhára meg szalvétára meg székszoknyára. így a házasságkötést is teljesen feleslegesnek tartom.

2013. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!