Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy kb.150 fős lagzira (szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kb.150 fős lagzira (szinte mind felnőttek) mennyi sört, bort, pálinkát szerezzünk be?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
minél többet :D
2013. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
sokat :D Attól is függ mennyire bulizósak, stb....
2013. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Javarészt bulizósak.

Mégis mennyi legyen az a sok?

2013. máj. 3. 14:40
 4/21 anonim ***** válasza:

tudni kell mennyire bor és mennyire sörfogyasztóak....


Nálunk mivel ősszel lesz,amikor annyira nme söröznek és van saját bor, igy olyan 180-200 l-rel számolok a 70 főre(felnőtt) (ez tudom hogy sok, de nekem nem kell megvenni, 2 féle van rosé, és fehér, a rosé mindig jobban fogy, igy abbóllesz több

Sörrel bajban vagyok, pálinka megint saját, olyan 15 l-rel az ha mindenki iszik, akkor 4 feles jut minden felnőttre (a csapat elég jól bírja egy disznóvágáson 10 fő 2-3 l pálinka egész nap, és nem látsz senkit dölöngélni...)

én a többivel vagyok bajban.

az biztos, hogy a meghívó átadásakor meg fogom kérdezni, hogy édes, vagy száraz pezsgő, amit szeret, mert nincs annál rosszabb, ha nincs arányban az ízléssel.

2013. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kérjétek ki az étterem véleményét, nekünk is nagyjából belőtték ill. keressetek olyan helyet, ahonnan bizományba el tudjátok hozni. Mi is így csináltuk.
2013. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Inkább boros lesz.

Fehér: száraz és édes (több száraz)

Ha egyszerre vesszük meg termelőtől/pincészetnél, olcsóbb (a mennyiség miatt)

2013. máj. 3. 15:11
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem étteremben lesz.
2013. máj. 3. 15:12
 8/21 anonim ***** válasza:
Felszolgálók v aki őket irányítja, csak lesz, ők is tudják :)
2013. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mikor lesz? Csak mert mi is most kezdtük el szervezni a hétvége után többet tudok, van sok vendéglátós a családban, akik lagziznak is (mert én is vendéglátós vagyok, de nem ilyen szinten:))

A menüs kérdést is te tetted fel? oda is írtam....


4. vagyok

2013. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A menüs kérdést nem én írtam.

A bor lenne a lényeges, hogy tudjuk nagyjából, mert azt most hétvégén kellene "megrendelni"

2013. máj. 3. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!