Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányos háznál vendégvárást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos háznál vendégvárást tartunk az esküvő előtt. Mennyi italt szerezzünk be?

Figyelt kérdés

Kis üveges üdítőket gondoltam: ásványvíz, cola,narancs, rostos(Cappy) levek, 2-3 fajta rövidital ill. koktél lesz, de azt más intézi. 80 fő jön hozzánk. Holnap mennék bevásárolni!

Mit javasoltok?


2009. ápr. 27. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy főre számolj 2-3 deci üdítőt és 1-2 deci szeszes italt. Ha rövid ital akkor 1 decit, ha likőr akkor 2t. De szerintem ez így bőven elég lesz.

De attól is függ mennyi ideig lesznek ott, mennyi idejük lesz inni :D


Szerintem: 2 rekesz 6os ásványvíz (az úgyis 6os csomagban van, és eláll évekig) tehát 12 db.

5-6 üveg cóla, 2-3 fanta vagy egyéb sprite, vagy hasonló.


4 doboz rostoslé. Olyan 1-1,5 literes.


Ezzel bőven le van rendezve aki nem akar alkoholizálni.


Vegyetek 4-5 üveg likőrt, meg 4-5 pálinkát vagy hasonlót.


Ha lesz koktél is abban is van alkohol, a nők általában inkább koktélokat isznak, tehát szerintem ez így elég lesz.

Különben meg nem berúgni mennek az emberek. Gondolom kínálod őket majd valami pogácsával vagy valamivel is.


De lényegében ha pár órát lesznek ott az emberek akkor fejenként 4 deci üdítőt és 2 deci alkoholt számolhatsz.

Aztán úgyis lesz olyan, aki nem iszok vagy aki többet.


De segít ha leírjátok hány gyerek megy mennyi nő mennyi férfi. És aki szerintetek kevés alkoholt iszok azt külön írjátok és rájuk kevesebbet számoltok.

2009. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
vegyél több nagy rekeszt, sose baj ha megmarad.
2009. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

15 gyerek, 65 felnőtt, nő-férfi fele fele.

Csak mindenképpen kisüveges üdítőt szeretnék, nem nagy kólát ill. nem literes rostosat.

Azokból 2-2 üveggel számoljak mindenkinek kb.?

2009. ápr. 27. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Fél literes kis üveges kólára gondolsz? Akkor szerintem egy üveg elég fejenként, az 5 decis.
2009. ápr. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szó szerint kis üvegeset vennék, az a 2-2.5 decis. ugyanilyen cappy italok meg ilyenek... mint amit egy étteremben kapsz
2009. ápr. 28. 07:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Kösd fel a gatyád, ez egy vagyon lesz.:D
2009. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de még mindig nem vagyok előbbre...:D
2009. ápr. 28. 12:45
 8/10 TRH válasza:
0%
Na megvolt az esküvő?
2014. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5 éve...
2014. febr. 17. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj, majd meg szakadtam az utolsó 2 hozzászóláson. :DD

Gratulálok! :D

2014. febr. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!