Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A szíved vagy az eszed szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szíved vagy az eszed szerint szoktál dönteni a szerelemben, párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok ember véleménye az,hogy észérvek szerint kell dönteni mert a szerelem elmúlik stb.. Komoly párkapcsolat, házasság vagy válás esetén. Ti félre tudjátok tenni azt, hogy szerelmesek vagytok és helyette érvek szerint dönteni? Én egyáltalán nem, engem mindig az érzelmek irányítanak.Ez néha bevallom rossz, de többnyire jó. Pl:A párom és az én környezetemben mindenki ellenezte a kapcsolatunkat,jelenleg is. Nagyon nagy a korkülönbség köztünk több mint 20 év. Mindenki azt mondta, hogy hagyjam ezt a férfit, öreg lesz, meghal előttem stb.. Engem ez nem érdekelt és azóta is leírhatatlanul boldog vagyok vele.
2009. szept. 22. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki egy kapcsolatban képes csak az eszére hallgatni, az nem szerelmes. Én olyankor nem tudok kombinálni, azon gondolkodni hogy minek mi lesz a következménye.

31 f

2009. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Pedig kéne! Kevesebb lenne a szakítás, a félrement kapcsolat és a szenvedő gyerek.
2009. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én mindig a szívemre hallgattam, és jó párszor (szinte mindig) meg is szívtam. Aztán amikor a párommal összejöttem, próbáltam az eszemre hallgatni, taktikázni. Hát majdnem el is csesztem. Aztán inkább hagytam ismét a szívemre a dolgokat. Jól döntöttem, 3 hete a világ legboldogabb felesége vagyok. Szóval ha jó, ha nem, én maradok a szívemnél!:)
2009. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az eszednek és a szívednek kell összhangban lennie. Akkor igazi az igazi, ha mindkettő ugyanazt mondja. 20 év tényleg nagy idő. Akár a lánya is lehetnél. De ne más mondja meg neked, hogy mi a jó.
2009. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha az ember megtalálja az Igazit, akkor sem elég, ha csak a szívére hallgat az ember. Én nagyon szeretem a kedvesem, számomra ő az "Ő", de emberek vagyunk, és nem cselekedhetünk mindig az érzelmeink szerint. Hiszen, ha mindig a szívünkre hallgatnánk, lehet, hogy már jó pár embert megpofoztunk volna mérgünkben. :)

Én azt mondom, hogy minden döntést jól meg kell fontolni érzelmi oldaláról és az észérvek oldaláról is. Mérlegelni kell, majd aztán dönteni.

2009. okt. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!