Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti kis esküvőtökre meghívtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kis esküvőtökre meghívtátok a rokonok, barátok párjait is?

Figyelt kérdés

Azokat a párokat persze, hogy meghívnám, akik már évek óta együtt vannak, netán még ismerjük is őket.

Az olyanokra gondolok, akiket nem is ismerünk és csak pár hete járogatnak...

Például legjobb barátnőm ilyen, néhány hétre összeszed valakit, vagy párom tizenéves húga, akinek szintén jó darabig nem lesz még rendes kapcsolata. Az ilyeneket is meg kell hívni?


2013. jan. 10. 14:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
91%
Hát mert neked nem hívnák a párodat és csak az ifjú párt ismernéd az egész násznépből, biztos rohadt jól érezdnéd magad. Nem vágnám a pofájába az ifjú párnak, hogy ha csak engem hívtok, és a páromat nem hozhatom, akkor nem fogok elmenni, csak pont az esküvő napján lenne halaszthatatlan dolgom. Bűn rossz úgy esküvőn lenni, hogy nem ismersz senkit.
2013. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
8%

Ez szerintem nagyon durva pofátlanság.


Pl. ha a pár kis esküvőt tervez, és csak család meg egy-két közeli barát lesz, nehogy már azon menjen a hiszti, hogy nem megy el, mert nem hozhatja a párját. Az ilyen viselkedés, önző, gusztustalan és tiszteletlen a párral szemben.


Egyrészt nem tudhatod azt, hogy pl. van-e rá keret, hogy plusz 20 embernek állják a szórakozását, ha mindenki párt is vinne. Másrészt ilyenkor illik elmenni a ceremóniára, utána az ebédre/vacsorára, átnyújtani a nászajándékot/borítékot és elköszönni, ha a szórakozásból úgy érzed, hogy nem tudod kivenni a részedet, nem hisztit verni, mint egy öt éves kisgyerek.

2013. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondodm, hogy nem kell ezen hisztizni, én sem hisztiztem, simán csak nem érek rá és ennyi, nem kell ezen kiakadni. Attól még később ugyanúgy tartom velük a kapcsolatot, mert nem megyek el az esküvőjükre.
2013. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
94%
Sőt, az ebédet/vacsorát sem kellene elfogadni, sőt közölni is kellene előre, hogy ne is rendeljenek, csak odamenni - szigorúan egyedül, odaadni az ajándékot és szőnyeg alatt távozni illene. Vicc. Rossz vicc.
2013. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
6%

Amit te csinálsz, az pont hiszti :)

Engem komolyan megdöbbent, hogy egyesek mennyire tiszteletlenek és önzőek tudnak lenni, amikor ennek tényleg arról kellene szólnia, hogy a párt ünneplik és velük örülnek, nem arról, hogy ingyen vacsi meg buli van a párjukkal, és ha nem így van, akkor már nem is jó semmire.

2013. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
91%
Könnyű így vagdalkozni, mikor 21.00-kor már az órádat nézed, mikor kéne már lelépni a partyról, annyi unatkozol. Mennyél akkor örülni a párnak egyedül, ha téged ez nem zavar, engem igen.
2013. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!