Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti meghívnátok a keresztszülei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meghívnátok a keresztszüleiteket és unokatestvéreiteket az esküvőtökre, ha?

Figyelt kérdés

...ha évek óta nem beszéltetek, még egymás telefonszámát sem tudjátok és egyik fél sem érdeklődik a másik iránt?


Pár hete egy közösségi oldalon évek után írtam egy üzenetet az unokatesómnak, hogy mégis mi a helyzet vele, azóta sem írt vissza...


Szerintetek ezekután jogos lenne, ha nem hívom meg őket?

Amúgy sem lesz nagy esküvő, kb. 60 emberrel számolunk.


2012. júl. 16. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok a keresztszülőkkel/unokatestvérekkel. Keresztanyámat kisbaba korom óta nem láttam, nem is érdeklődik irántam, az unokatesóimmal pedig vagy nem tartjuk a kapcsolatot, vagy nem is ismerjük egymást.

Ilyen esetben teljesen normális, ha nem hívod meg Őket.

2012. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívnám meg őket, nem is hívtam.

Szerintem teljesen jogos.

2012. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, én így biztos, hogy nem hívnám meg őket.
2012. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp
2012. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy keresztanyám édesanyám nővére...
2012. júl. 16. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én udvariasságból meghívtam keresztanyám és az unokatesóm a hasonló létszámú esküvőnkre de még válaszra sem méltattak. Másik családtagtól tudtam meg a címüket, minimum 5 éve nem beszéltünk, de rokon, így a szüleim miatt hívtam meg őket. Telefont nem vették fel és még csak üzenni sem üzentek, hogy "bocs, de le*arom". Így én megbántam a meghívást és magát az erőlködést is az ilyen emberekre (hiába rokon)... Ha nem válaszolnak, akkor felejtsd el őket, ne legyél rájuk kíváncsi, ha ők sem azok..
2012. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jelent semmit. Van, aki még a saját anyját sem hívja meg, ha van rá megfelelően súlyos oka. Bár az ilyen elég szomorú... :/ De mondjuk ha az anya egy kontrollálatlan alkoholista, akkor jobb nélküle ünnepelni.
2012. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hívnám meg őket ilyen esetben. (Sajátomra sem hívtam meg őket, pedig ennél szorosabb a kapcsolat :))
2012. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem hívnám meg őket, mivel nem is nagyon ismerem őket, csak névről. Utcán fel se ismerném az unokatesóimat szerintem. De ez még mindegy lenne, de ők sem hívtak meg az esküvőjükre, tehát én se fogom.
2012. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!