Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti kis esküvőtökre meghívtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kis esküvőtökre meghívtátok a rokonok, barátok párjait is?

Figyelt kérdés

Azokat a párokat persze, hogy meghívnám, akik már évek óta együtt vannak, netán még ismerjük is őket.

Az olyanokra gondolok, akiket nem is ismerünk és csak pár hete járogatnak...

Például legjobb barátnőm ilyen, néhány hétre összeszed valakit, vagy párom tizenéves húga, akinek szintén jó darabig nem lesz még rendes kapcsolata. Az ilyeneket is meg kell hívni?


2013. jan. 10. 14:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szülők is tökéletesen tisztában vannak azzal, hogy pl. a tini lányuknál/fiúknál mennyire komoly a dolog, arról nem beszélve, hogy nyilván ez többlet költséggel jár, erről is a szülő dönt, hogy akarja-e "finanszírozni" a gyerekük párjának vacsoráját vagy sem.
2013. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem parasztság nem hívni, nem tudhatod mi lesz a kapcsolatból és akkor örökké szálka lesz, hogy az illetőnek azt mondtad ne jöjjön...



"párom tizenéves húga"- a párod húgaként ő érdemelne annyit akárhány éves.


Tizenévesen én voltam a párommal esküvőn, mindkettőnket hívtak (habár akkor gondolhatták, hogy nem "rendes" kapcsolat és lám-lám azóta is együtt vagyunk már 6 éve)-amúgy ki vagy Te, hogy így ítélkez rendes és nem rendes kapcsolat között.

Nem szép, ez a hozzáállás...

2013. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
82%

"Szerintem ez teljesen alapvető dolog,hogy egyedül nem hívunk meg Senkit és Mindenki olyan párt visz amilyet akar.Az meg már tényleg abszurdum megállapítani vagy próbálni beskatulyázni ki milyen kapcsolatban legyen a kísérőjével.:)"

PONTOSAN

2013. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
62%

"Ki vagy te...?" A menyasszony, bmeg!! Ez az esemény két ember életének összekötéséről szól, feltehetőleg azokkal szeretnének együtt ünnepelni, akiket szeretnek, ami azért feltételez némi előismeretséget. Ne a násznépről szóljon már ez a nap, hogy nekik mi kínjuk van. Majd rendeznek maguknak saját bulit, amire azt hívnak, akit akarnak.

Egyébként nekem az egyik unokatesóm megsértődött azon, hogy nem hívtam meg a pasiját a ballagásomra (!), akivel akkor még életemben nem beszéltem 2 szót sem - a meghívó a családnak szólt, tehát nem egyedül kellett volna jönnie - és végül az egész család nem jött el, bejelentés nélkül. Azóta szakítottak, a pasival most egy helyen dolgozom, már beszélgetünk is :D, iszonyat jófej, és érdekes módon nem sértődött meg rajta, hogy anno nem hívtam meg egy szűk körű családi eseményre.

2013. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
81%

" Ne a násznépről szóljon már ez a nap, hogy nekik mi kínjuk van. Majd rendeznek maguknak saját bulit, amire azt hívnak, akit akarnak."


Én meg az ilyen menyasszonyoktól iszonyodok, aki csak magára gondol. Azzal tökéletesen egyetértek, hogy válogassuk meg kit hívunk el, ha a szűk családot, hát a szűk családot, de akit meghívunk vele szemben legyen egy annyi tisztelet, hogy a párját is meghívjuk. Ez annyira nem is az illető párjáról, mint az adott meghívott ember tiszteletéről szól.

Anno 19 évesen ott voltam a párom nagybátyjáék nagyon szűk (!) körű esküvőjén, azaz a meghívott 22 vendégből az egyik én voltam, pedig valójában alig ismertek engem, csak éppenséggel tudták, hogy az unokaöccsüknek mennyire fontos vagyok. No azóta már eltelt 6 év és én is az esküvőmet fontolgatom és ha valakit meghívok eszemben sincs a párja nélkül hívni...

2013. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi meghívtuk. Azért döntöttünk így, mert belegondoltam abba, h ha engem hívnának kis esküvőre, ahol pl a bnőm családtagjai és barátai vannak, akkor nagyon rosszul érezném magam a párom nélkül..egyedül. :) Szívesebben megy az ember párral, főleg, ha sok úgy mond idegen van az esküvőn.. (pl családtagok legtöbbször majdhogynem idegenek a barátoknak)
2013. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ha ekkora lagzink lett volna nem tudom hogyan csináltuk volna,de elég kellemetlen,ha vkinek azt kell mondani,h egyedül jöjjön....mi megkértünk mindenkit,h a lagzi előtt 2héttel szóljanak,h hányan jönnek,igy szabad akarat volt végülis,ami mondjuk max +5 embert jelentett,ez lehet,h szerencs is volt,m szinte mindenki régóta együtt volt,kevés tini lány volt,viszont ők is hozhattak,ha úgy akarták. Persze ahol 13-14évesek voltak ott éppen 1iknél sem merült fel,h párral jönnének. Ez egy 200fős lagzi volt,más mint egy 50 személyes.
2013. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét oldalon voltam már, egy barátnőm esküvőjére nem akarták meghívni a páromat, mert nem ismerték. Nagyon rosszul esett, és azon az esküvőn nem ismertem csak 1 embert a páron kívül. Végül kisírtam, hogy mehessünk ketten, mert borzasztó lett volna tök egyedül menni, ráadásul másik városban volt. Ők is jobban jártak, mert kicsi esküvő volt és rajtunk kívül kb. 2 pár táncolt, ha egyedül megyek csak ültem volna végig a helyemen.

A saját esküvőnk nagyon szűk körű volt, csak a szülőket és testvéreinket hívtuk. Sógornőmnek nem volt stabil párja, de el akart hozni valakit, természetesen megengedtük neki, de végül nem jött össze a pasival a dolog, így egyedül jött. A lényeg, hogy ha vendéget hívsz arra is kell figyelni, hogy jól érezze magát és ha valaki a párja nélkül nem érzi jól magát, akkor az senkinek nem jó. Húzd meg úgy a határt, hogy párostul hívd az embereket. Szerintem :)

2013. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként ha a pár meg azt akarja, hogy csak róla szóljon az a nap, akkor nem kell vendégeket hívni!
2013. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
8%

Azért itt egyesek nagyon el vannak szállva, hogy "ha a páromat nem hívják, akkor én sem megyek", meg hogy az esküvőn minden csak a vendég szórakoztatására van!


Egy kis tini, akinek alapjáraton a családjával kellene mennie, nehogy már megmondja, hogy már pedig neki joga van vinnie a Józsit is, mert már 2 hete járnak!


A nem családostul hívott vendég persze más tészta, őket párostul illik hívni.

2013. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!