Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti kis esküvőtökre meghívtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kis esküvőtökre meghívtátok a rokonok, barátok párjait is?

Figyelt kérdés

Azokat a párokat persze, hogy meghívnám, akik már évek óta együtt vannak, netán még ismerjük is őket.

Az olyanokra gondolok, akiket nem is ismerünk és csak pár hete járogatnak...

Például legjobb barátnőm ilyen, néhány hétre összeszed valakit, vagy párom tizenéves húga, akinek szintén jó darabig nem lesz még rendes kapcsolata. Az ilyeneket is meg kell hívni?


2013. jan. 10. 14:20
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Kis esküvőn kb. 50 főre gondolok, ahol tényleg csak a szűk család és a közeli, többéve tartó barátokra gondolok.
2013. jan. 10. 14:21
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem is tudom,nem szép dolog azt mondani,h te cak 1edül gyere,ne hozd a párodat,akkor se,ha cs rövid ideje járnak 1ütt. De persze dönthettek igy is,ez csak az én véleményem.
2013. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Húgomék amikor szervezték az esküvőt, ezt nagyon egyszerűen védték ki, ha valaki nyöszörgött.

Tizenévesek esetében azt mondták, hogy ők az adott CSALÁDOT hívták meg, ezért abba nem tartozik bele egy húgomék számára vadidegen másik tizenéves srác.

Barátoknál meg kerek perec közölték, hogy a "párod" meghívás arra vonatkozik, aki a meghívó kézhezvételének pillanatában a párod:D (Nem olyan nagyon sokkal, 1-2 hónappal az esküvő előtt mentek ki a meghívók, tudni persze már előbb tudtak róla) ha közben szakítanak akkor egyedül jöjjön:) Ennek is az volt a hátterében, hogy a barátok addigi párjait már nagyrész ismerték és megszerették Hugiék. Nem akartak tök idegen embereket kerülgetni a saját lagzijukon.

2013. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%

Rokonoknak mindenképpen illik a párt is meghívni (azért a tizenéves lányt nem feltétlen, ha mondjuk kb. 15 körül van, de pl. huszonéveseket már mindenképpen párostul). A barátokat szerintem csak akkor illik pár nélkül hívni, ha mindenki ismeri egymást, tehát egy baráti társaság.


Az alapján nem illik szelektálni, hogy a Józsi hozhatja a párját, mert egy éve együtt vannak, de a Juli nem, mert még csak 3 hónapja járnak.

2013. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem illene... azért a párjuk, hogy ilyen, számukra fontos eseményeken is együtt legyenek, együtt töltsék és éljék át (még ha számomra is oly visszásak ezek az 1-2 hetes "szerelmek", de sosem lehet tudni...).

Ha szűkíteni szeretnéd - vagy leszel kénytelen - a vendéglistát, akkor inkább mindkét főt húzd ki róla szerintem. Persze pl. ez nem megoldható a párod húgával kapcsolatban, tehát aki tényleg közeli rokon.

2013. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%
Esküvőre mindig párral, ill. családdal együtt szól a meghívó. Természetesen nyugodtan megkérdezhetitek, hogy hány fővel számoljatok, egyedül jön vagy hoz kísérőt.
2013. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy tizenéves gyerek esetében a szülőnek kell annyi eszének lenni, hogy szól a gyerekének, hogy nem hozhatja,a barátját/barátnőjét.

Amúgy én családot hívnék. Amíg gyerek a gyerek, addig az ő családja a szülei és a testvére. Ha már felnőtt, akkor nyilván a párja. Néhány kivételtől eltekintve, az együtt lakókat tekintem egy családnak, tehát így szelektálnék...

2013. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
74%
Illik meghívni, senki sem szeret a párja nélkül menni, kivel táncol akkor egész este.
2013. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
61%
Férj, feleség, gyerek, és élettárs igen, de a mai szóhasználattal barát-barátnő, az nem! Tehát akik egy fedél alatt, egy közös háztartásban élnek, azokra szólt a meghívás.
2013. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Én barátnőmmel 6 éve vagyok együtt, jelenleg külön élünk, mert máshol van munkánk. Ha engem meghívnának, de ő nem jöhetne, mert nem él velem, el sem mennék.
2013. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!