Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel tehetem olcsóbbá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetem olcsóbbá az esküvőnket? Mivel érdemes/lehet spórolni?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnénk összeházasodni a párommal,akivel lassan 6 éve leszünk együtt. Sajnos mi nem sok pénzt tudunk összeszedni,de kicsit besegítene a rokonság. Minden ötlet,praktika érdekelne,amivel könnyebben tudnánk megszervezni a nagy napunkat és csökkenthetnénk a kiadásokat. Nem akarunk hatalmas lagzit,meg 150 embert,de szeretnénk mégis maradandó élménnyé tenni az esküvőt.

2012. nov. 17. 14:44
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
47%
Én simán besétálnék a párommal kettesben az anyakönyvvezetőhöz...
2012. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
köszönöm a javaslatod,de amint olvasod mi nem így szeretnénk :)
2012. nov. 17. 14:51
 3/48 anonim ***** válasza:
72%

helyszin : sajat kert feldiszitve hazilag

asztalok etkeszlet rokonoktol

catering: grill egy szakaccsal

ruha:ebay dhgate alibabexpress stb

cipo: ebay vagy kinai bolt

gyuruk : ezust

zenekar 2 tagu ejfelig olcsobb

fotos : ne egesz ejjel csak a ceremoniara es a kinti fotokra fogadd fel

eskuvo idoponta pentek este ha egy kicsit mar lehult az ido pentek olcsobb mert munkanap

2012. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
83%
Mégis milyet képzeltél el? Szívesen segítenék átgondolni a dolgokat, mert nekünk is költségtakarékos esküvőnk...lett volna, ha nem csúszunk el pár kérdésen.
2012. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
83%

nézz körül van ami munkanapon ingyenes

[link]

vannak köztük nagyon szép ingyenes termek és jó részletesen ír le mindent

2012. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%
személy szerint én régies stílust szeretem ezért nézegetem a "csak" 10 fős első kerületi termet:)
2012. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
36%
Most nem azért, de tényleg az elsőnek van igaza... szerintem. Persze ti tudjátok.
2012. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
84%
ja és plusz a ruhámat turkában szereztem mert tönkrement egy esküvői ruhabolt,mázli de a vaterán is nagyon szép darabokat árulnak szimpatikus áron(sokszor 1 ft-ról kezdenek) és sok dolgot magam fogok elkészíteni pl.: kalapot csipkével, egy családtag fog fotózni,lényeg hogy legyen róla emlék nem kell tökéletesnek lennie.Plusz egy kis kellemes szűk családi összejövetel lesz utána egy kis étteremben, semmi flanc mégis tökéletes
2012. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Májusi vagy szeptemberi(de inkább utóbbi) esküvőt szeretnénk,mert nem bírom a nagy meleget,se a túl hideget,ilyenkor pedig már kellemesebb az idő és ráadásul olcsóbbak is a dolgok,mert elvileg már nincs szezon.A vendégeink maximum 90-en lennének (elég nagy a rokonság,és mindenkivel tartjuk is a kapcsolatot). Mivel régebben a párommal voltunk már elsőáldozók és én bármálkoztam is,szeretnénk templomi szertartást. Arra gondoltam hogy egy pénteki napon lenne a polgári esküvőnk,szűk családi körben és szombati napon a templomi és a lagzi. Voltam pár esküvőn az elmúlt években és halálosan unalmasak tudnak lenni a polgári szertartások,ráadásul mindenki benyomorog a terembe. Úgy vettem észre a templomi szertartásokat jobban szeretik a vendégek (2 éve nagybátyám esküvőjén pl körbe kérdeztem a rokonokat ki mit favorizál...) Ezzel is tudnék spórolni,mert csak odamegyünk,aláírjuk,nem kell nekem semmi vers meg zene,virágot barátnőm kötne a szülőknek,max kérek 1 üveg pezsgőt és igazából ennyi,ott nem akarok nagy felhajtást. Van több szép alkalmi ruhám is,páromnak is van öltönye(régebbi,de elegáns,viszont szeretne újat az eküvőre),és oda szerintem pont elég lenne ez. A lagziban szokás apró ajándékokat készíteni a meghívottaknak amiket az asztalra szoktak rakni,azt itthon is megtudjuk csinálni. Meghívót is szerintem megtudnánk oldani itthon,kinézek egy mintát és ha nagyon nem megy,egy nyomdász barátunk besegítene (elve olcsóbban dolgozna)
2012. nov. 17. 15:16
 10/48 A kérdező kommentje:
ruhában annyi a nehezítés,hogy duci vagyok,így csak nagyméretűek jöhetnek szóba. Most nézelődök az év végi kiárusításoknál és lesz januárban esküvő kiállítás,oda is ellátogatunk. Ha már helyről van szó,Pécsiek vagyunk,szóval a környékről jöhet minden :)Gondoltam elmegyek pár kisebb városba is ruhát nézni,ott biztosan olcsóbb is a kölcsönzés.
2012. nov. 17. 15:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!