Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy oldanátok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Szóval...

A polgári esküvő és a lakodalom egy olyan helyen lenne, ami kb. 80-100km-re van attól a helytől, ahonnan a legtöbben jönnének az esküvőre. Szállás nincs ezen a településen, csak egy igen drága welness szálloda kb. 10km-re. Sokan jönnek autóval... ez nem is kérdés... nyilván megolják, hogy valaki nem iszik és majd éjszaka hazavezet. A "probléma" :) a főszereplőkből adódna... Mi és még páran motorral megyünk a helyszínre... de nyilván itt nem lehet átadni másnak a "kormányt", így aki iszik, az már nem tud éjszaka hazamenni. Az meg nem várható el, hogy ne igyanak, hiszen terveink szerint egy fergetekes bulit fogunk csapni! :) Nem vagyunk eleresztve anyagilag, így egy welness szállodában nem tudunk elszállásolni 10-15 embert! :( Az meg nem várható tőlük sem, hogy kifizessenek a szállásra fejenként kb. 10eFt-ot. Mi lehet a megoldás? Busz, ami hazavisz minden motorost? De akkor mi lesz a motorokkal? + az sem biztos, hogy mindenki uakkor menne haza... SEGÍTSÉG! :)


2012. nov. 13. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

én is a sátrakat akartam javasolni, alighogy elolvastam, hogy farm. :) ha motorosok vagytok, tuti vagány a família és a társaság. A többségnek tuti nem lesz gond, szülőknek meg fizessétek ki a szobát szerintem, ha óckodnak a sátortól.

B verzió valóban a busz, bár amikor mi nézelődtünk, akkor drágább volt, mint a szállás.

C, hogy megkérsz valakit a faluból akár, hogy vállalja a fuvaros szerepét, bár ez elég necces, fizetsz neki, jobban megéri, mint a busz vagy a szállás.

D, hogy ha valakinek nem tetszik a sátor, akkor megmondod, hogy nem kell nászajándék, de a szállást akkor maguknak kell fizetni. VAgy sátor, vagy ez. Sajnos egyre drágább minden :( aki megérti az jó, nekem személy szerint egy kikötésem lenne, hogy két személyes sátrak legyenek és bogármentes :D

2012. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

meglesz a motoros felvonulás, bementek a helyre, a motorosok meg gyorsan hazaviszik a motorokat, visszafelé meg elhozzák őket busszal. ez jutott eszembe. nálunk a menyasszonyi autóssal volt ez.

vagyis elmentek a helyre, ők hazaviszik a motorokat és bérelsz egy buszt, ami visszaviszi őket a helyszínre, majd éjjel/hajnalban haza


(lehet h írta már vki, nem olvastam végig)

2012. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!