Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy oldanátok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Szóval...

A polgári esküvő és a lakodalom egy olyan helyen lenne, ami kb. 80-100km-re van attól a helytől, ahonnan a legtöbben jönnének az esküvőre. Szállás nincs ezen a településen, csak egy igen drága welness szálloda kb. 10km-re. Sokan jönnek autóval... ez nem is kérdés... nyilván megolják, hogy valaki nem iszik és majd éjszaka hazavezet. A "probléma" :) a főszereplőkből adódna... Mi és még páran motorral megyünk a helyszínre... de nyilván itt nem lehet átadni másnak a "kormányt", így aki iszik, az már nem tud éjszaka hazamenni. Az meg nem várható el, hogy ne igyanak, hiszen terveink szerint egy fergetekes bulit fogunk csapni! :) Nem vagyunk eleresztve anyagilag, így egy welness szállodában nem tudunk elszállásolni 10-15 embert! :( Az meg nem várható tőlük sem, hogy kifizessenek a szállásra fejenként kb. 10eFt-ot. Mi lehet a megoldás? Busz, ami hazavisz minden motorost? De akkor mi lesz a motorokkal? + az sem biztos, hogy mindenki uakkor menne haza... SEGÍTSÉG! :)


2012. nov. 13. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Miért olyan messze tartjátok?
2012. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy sem tudnátok megoldani, hogy a szállodával megpróbáltok egyezkedni egy kis esküvői akcióért?:)
2012. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
A motor az elengedhetetlen része a történetnek? Ha nem lennének egy kisebb busszal simán meglehetne oldani :)
2012. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Motorosok vagyunk... és ezen a helyen jártunk már párszor és beleszerettünk! Ez egy "farm", ami egész Magyaroszágon egyedülálló... Ne gondolj "nagy dologra", semmi flanc meg ilyenek, az távol áll tőlünk. Ez egy varázslatos hely... egy kis időutazás. Fa padló az "étteremben", poros/homokos udvar... Itt tudnám csak elképzelni életünk egyik legboldogabb napját! :) Hidd el, keresgettünk, már több éttermet, faluházat és hasonló dolgot megnéztünk, de egyikre sem tudtam azt mondani, hogy igen ez az... Csak erre a "farmra"! :) Amúgy nem egy szokványos esküvőről van szó, hanem egy laza BULI-ról! :)
2012. nov. 13. 13:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

mikor lesz?


ha nem nagyon hideg időben,akkor sátrak és ottalvós?

2012. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5-ös, hogy ez nekem nem jutott eszembe?! :)

A motoros barátaink simán bevállalnák szerintem, hiszen már máskor is sátraztunk együtt... bár az nem esküvő alkalmával volt, de tulajdonképpen ez nem számít!

Időpontra még nincs konkrtét terv, csak annyi, hogy május vagy június. Köszi, köszi, köszi! :):)

2012. nov. 13. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is sátrakra gondoltam. Kérdezzétek meg a tulajt, én megengedném a helyében. Sok boldogságot!!!! :)
2012. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy a tulajnak nem lesz ellenére pár sátor a "farmon"! :) Köszönöm mindenkinek a hozzászólást és nem utolsó sorban a megoldást! :):)

És köszönöm a jókívánságot! :)

2012. nov. 13. 13:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sima lagzinál nem jutott volna eszembe,de motorosoknál megszokott hogy alszik ahol éri az este,sátor,hálózsák...

Motorokkal gondolom nem hagyományos esküvő és lagzi lesz,simán belefér hogy miután a násznép egy része lelép,ti maradtok és majd józanul,kialudva ültök motorra.

2012. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Naná! :-D

A sátrakat, hálózsákokat és egyéb holmikat pedig betesszük abba az autóba, ami amúgy is leviszi az esküvőhöz való kellékeket a helyszínre! :) Szuper ötletet adtatok! KÖszi még 1x!

2012. nov. 13. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!