Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszik nektek ez a ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek ez a ruha?

Figyelt kérdés

ez volt a menyaruhám. szerintetek milyen voltam benne?


[link]


2012. okt. 6. 12:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de én azt a tetoválást nem mutogattam volna. Nagyon rontja a képet!
2012. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Nagyon szép ruha! Nekem egy kicsit csicsás, de én csak az egyszerű dolgokat szeretem :DD
2012. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
66%
Bár a tetoválás tényleg rontja a képet
2012. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Pont most láttam ezt Facebookon! Annyira nem jön be! :)
2012. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszik a ruha. Sem a fazonja, sem a minta rajta. Szerintem előnytelen volt számodra.
2012. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én spec. alig látom a fazont és a mintát, ennél rosszabb képeket fel se rakhattál volna...

Amúgy ezt a kérdést még esküvő előtt kellett volna feltenni, nem utána, amikor már tökmindegy, mi a véleményünk.

2012. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem tetszik. Különben meg tök mindegy, nem is ismersz meg különben is már túl vagy rajta. Sok a ruha meg a tetoválás együtt. Szerintem neked nem volt túl előnyös ez a fazon, de igazából nem nagyon látszik.
2012. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Feltennél egy olyan képet ahol jobban látszik a ruha?


egyébként sok boldogságot!

2012. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
Nekem sem a fazon nem jön be, sem az ilyen mintás ruhák, de ész gyönyörű *-* és igenis jól áll neked :D
2012. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem semmi gond nincs a tetoválással, de nem értem miért kell ilyeneket beírogatni, ha nem ez volt a kérdés?


A ruha NEKEM nem tetszik, de ez a te stílusod, illett hozzád, jól érezted magad benne, akkor meg mi itt a baj?

2012. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!