Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen melltartót ajánlotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen melltartót ajánlotok menyasszonyi ruha alá?

Figyelt kérdés

fehér vagy testszínű legyen? a ruha pánt nélküli, így melltartóból is az kellene.

szív kivágásom lesz, vagyis valami olyasmi kellene, aminek "mély" a mell közti része, de tartson is, mert elég nagy méretekkel vagyok megáldva, 80-85C D DD, mikor melyik (márkafüggő), és nagy mellem van a testalkatomhoz képest.

hol találok ilyet és kb. milyen árra számítsak, mi a reális?


2012. okt. 3. 13:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

az ilyen vajon mennyire tartana? [link]


úgy értem, rendesen rám lesz fűzve a ruha, de mégis kéne valami alá...

2012. okt. 3. 13:34
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
A ruha milyen színű? Én a ruhához igazítanám a melltartó színét. Ha fehér a ruha, akkor fehér. Szilikoncsík legyen benne, hogy ne csússzon le.
2012. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A ruhákba kérésre általában építenek be melltartó részt.
2012. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a szilikon rátapad a bőrödre, ugye a szilikonos oldalsó pántos melltartóknak is azért van szilikoncsík a pántban, hogy ne csúszkáljon, rátapadjon a bőrödre, ebből gondolom, hogy jó. Fehérnemű webáruházunk van egyébként, jelenleg nem igazán tudnék neked a miénkből ajánlani, de szívesen segítek, hogy milyen lenne jó.
2012. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

én a trumph-ba vettem nemrég egy vanília színű pánt nélküli melltartót. Nagyon szép színe van. Sokkal jobb,mint egy testszínű. De olyan próbálj venni ami a ruha színéhez is illik. Nekem nagyon kényelmes az a melltartó nagyon jól tart bár nekem jóval kisebb mellem van.

Azt azért mindenképp javaslom, hogy a szilikonpátot felejtsd el, mert az valami fúj

2012. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Nem tudom, lehet, hogy félreérthető voltam, én sem a szilikon VÁLL pántra gondoltam, hanem azokra, amikben az oldalsó pántban van szilikoncsík. :)
2012. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én fűzőt ajánlok, főleg, ha nagyobb a mellméreted. Az alulról is tart, emel.

Menyasszonyi ruhaszalonok is tartanak ilyen fűzőket, bár nagyobb mellmérethez nem biztos, hogy találsz.

2012. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Válassz olyan eleve fűzős ruhát, amibe be van építve a melltartó rész. Egy pánt nélküli melltartót ráncigálhatsz egész nap.
2012. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

fűzős, fehér a ruhám, egész fűzőt nem szívesen vennék alá.

szilikonPÁNTosat nem vennék fel semmiképp, de értem mit mondasz, van olyan melltartóm, amin nincs pánt, annak is van az oldaltpántjában szilikoncsík, de engem valahogy az a melltartó leszorít... :(


valami olyasmire gondoltam, de nem tudom, hol lehet beszerezni, aminek nagyon mély kivágása van a két ciciközt, szabályosan egy U betű nagyságú, ha ez érthető


melltartót mindenképp szeretnék alá. van a ruhába is beépítve, de én egész este azon paráznék, hogy "kibuggyannak a csajok", feszélyezett lennék. Ezért szeretnék alávenni egyet.

2012. okt. 3. 14:56
 10/16 anonim válasza:
Olyat, aminek a kosarán nincs varrás, hanem tejesen sima.
2012. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!