Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül ez a ruha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül ez a ruha? Hogy van ez? Miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 4. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
169 dollár, nem olcsó.
2012. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki is kell választani hogy wedding dress, akkor mutatni fogja :)) 169 dollár.
2012. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

A kesztyű olyan olcsó. A ruha 169 dollár, bár az is olcsó.


Hogy miért? HONG KONG. Kapsz majd egy szar anyagú szart, ami csak távolról emlékeztet a képre. Talán.

2012. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Először engem is megtévesztett, de csak a kesztyűk kerülnek 0.99-be
2012. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Mivel maga az anyag nem egy jo minoseg, elkepzelheto, hogy ez a ruha kinai pl.

Ahol elek, szinten van egy amerikai uzlet, ahol mindig jo minosegu ruhakat lehetett kapni es elfogadhato aron, viszont az utobbi idoben mar a minoseg megvaltozott, s tobb ruhaban fedeztem fel a China-t pl., viszont ezeket joval olcsobban lehetne megvasarolni.

Szinten vannak eskuvoi ruhak, de ez csak a kepen ilyen mutatos, ha mar felveszed, maga az anyag minosege inkabb egy haloinghez hasonlit, ez pedig ronda.

2012. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom miért vagyunk mindketten lepontozva, tetszik nem tetszik, én rengeteget vásárolok a netről, tapasztalatból mondom, hogy aminél Hong Kong, meg China van a Location-nél (ahol van az áru) azt nem szabad megvenni, mert köze nem lesz a képhez.


Ha meg az a baj, hogy szerintem 169 dollár olcsó, akkor számoljátok már át forintra, annyiért olyan ruhát normális minőségben nem lehet készíteni!

2012. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

A baratnom szinten rendelt ebayr menyasszonyiruhat, jo aron volt.

Meg is kapta, ugy nezett ki, ahogy kell, de az anyaga borzaszto volt...

2012. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én nem pontoztam le senkit!


Egyébként azt honnan hámoztátok ki, hogy a kesztyű kerül annyiba?

2012. okt. 5. 07:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A terméknév alatt van egy választható rész Items optional: néven, azt ha lenyitod akkor ott van h wedding dress, gloves. A wedding dress-re kattintva meglátod az árat amit írtak
2012. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!