Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt van nem sokára a halloween...

Itt van nem sokára a halloween. Kéne nekem egy szexi jelmez. Melyik a legjobb oldal, ahonnan viszonylag olcsón és szép ruhákat lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
A tavalyi farsangi bulin láttam tök jó szexi nővérke, matróz, hófehére, ördög, stb... jelmezeket. Idén félre raktam rá és keresek egy olyan oldalt vagy boltot ahonnan tudnék rendelni egy szép ruhát. Amiket a google kidobott elsőre azok nagyon drágák :/ Esetleg valakinek már bevált hely ahonnan rendelt? :)

2012. szept. 15. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bettiangyalka válasza:

Pont tegnap találtam egy igazán jó oldalt, mert én is régóta kerestem ilyen jelmezeket.. farsangra annyira kellett volna valami szép. Most meg halloweenre lesz. NA A LÉNYEG!!! DREAMDEAL JELMEZEK!!!!


Itt: [link]


Nagyon olcsó a többi oldalhoz képest, jó minőségű és szexi. Fú lehet, hogy a barátomat is meglepem valamivel! :D

2012. szept. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A dreamdeal bevált! :) Nagyon jó köszönöm szépen!!!!!!
2012. szept. 28. 12:06
 4/5 anonim válasza:
Neked agy kellene. Magyarországon nincs Halloween, farsang van, de az februárban. Nem hiszem el hogy ennyi birka él itt!
2012. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó! Lehet, hogy igazad van, jövő héten mégis Halloween-buliba megyek...
2014. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!