Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghivnatok az eskuvotokre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghivnatok az eskuvotokre?

Figyelt kérdés
Kis eskuvot tartunk a parommal alig par emberrel, van harom testverem kettovel nem tartom a kapcsolatott. Nagyon regen tobb mint ot eve nem beszeltem veluk, pontosan a parom miatt. Amikor megismertem es bemutattam nekik, azt mondtak addig nem beszelnek velem mig ott nem hagyom, mert ugyis csak kihasznal es kidob a vegen. Hat, nem igy lett lassan hat eve vagyunk egyutt, jon a baba es most lesz az eskuvonk. Ti meghivnatok a testvereiteket? Ezek utan?
2012. aug. 17. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hívnám meg őket! Ez a Ti napotok és ahogy a párodhoz állnak... Ne rontsák ott a levegőt! Ha csak azért nem,h megmutassam nekik,h nem úgy lett,ahogy ők gondolták. De nem,akkor sem!
2012. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon nehéz kérdés.

Illene meghívni, de meg tudom érteni a Te álláspontodat is.


Végülis, ha kezdeményeznél feléjük, akkor talán újra kialakulna közöttetek a kapcsolattartás. Esetleg felhívhatnád őket, beszélgetnétek, és ahogy látod a reakciójukat, úgy szóban meghívod őket vagy csak szépen elköszönsz.


Egyébként elég fura, hogy egy beszólás miatt 5 éves beszédszünet legyen és egyik fél sem próbálja megoldani a helyzetet. Hogy nézte ki akkor a családi összejövetelek....

2012. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Mivel testvérek. Jó alkalom a békülésre. Ha meg nem mennek el, legalább megpróbáltad.

Haragban tartani, és haragban élni butaság.

2012. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te esküvőd lesz. Igazából te érzed. Én is azon a véleményen vagyok alapból, hogy hívd fel őket próbálj békülni és ha összejön, akkor hívd meg őket. Elég kellemetlen magán az esküvőn békülni.
2012. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem hívnám meg Őket! Ez a Ti napotok és arról szól, hogy ünnepeljetek, boldogok legyetek!

És ha meghívnád a 2 tesódat akivel nem vagytok túl jóban akkor cak feszült lenne a hangulat és egy esküvőnek nem erről kell szólnia!

2012. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha így állnak ahhoz az emberhez,akit szeretek és akivel össze akarom kötni az életem, akkor nemhogy meghívni nem hívnám,de szóba se állnék velük,meg sem fordulna a fejemben,hogy egyáltalán meghívjam őket ezek után!
2012. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én meghívni meghívnám őket, mert 99%, hogy nem jönnének el. Viszont ezzel a gesztussal megelőzöd azt, hogy még amiatt is köpködjenek rátok, hogy még az esküvőtökre sem hívtátok meg őket. Nyugodtan küldd el nekik a meghívókat, ne hagyd, hogy emiatt is a szátokra vegyenek titeket. Tényleg minimális az esélye, hogy elmennek rá. Viszont ha elmennek, akkor az sem gondolom, hogy tragédia lenne, hiszen legalább látnák, hogy mennyire jól megvagytok, mennyire szeret a párod téged, úgyhogy lehet irigykedni. És még az is lehet, hogy megenyhülnek, és a kicsinek így lesz 2 nagyszerű nagynénije :)
2012. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hnyolcnő válasza:
semmiképp nem hívnám meg őket. elmondták a véleményüket, te elfogadtad. ők is és te is betartottátok.
2012. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megírnám nekik a bajomat egy levélben. Hogy jön a baba, meg esküvő, meg hepinessz. Aztán a birtokukba került információ alapján döntsenek ők, hogy jönnek-e.
2012. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!