Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Így meghívnátok mindenkit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így meghívnátok mindenkit?

Figyelt kérdés
Nem idén lesz az esküvőnk, csak pár év múlva, de egyik hétvégén szóba került a téma a szülőkkel. Párom a közelebbi rokonait hívná csak meg (ez is sok kb. 30 ember), nekem a testvéreimen, szülteimen és nagyszüleimen kívül nincsenek közeli rokonaim (pl. unokatestvér, nagybácsi, nagynéni), de két távolabbi rokon családdal tartjuk a kapcsolatot, évente kétszer találkozunk is. Ugyanilyen rokoni fokban van még 5 család, akikre azt mondták szüleim, hogy mindenképp meg kell hívni őket, nehogy sértődés legyen belőle. Van olyan, akit még életemben nem láttam, nem is ismerem őket. Azonban a szüleim úgy gondolják, hogy nem az ifjú párnak kell fizetnie az esküvőt és a vacsorát (táncos lagzit nem akarunk), hanem a szülőknek, és ők kifizetnék nekünk a 100 fős vendégsereget, arról nem is beszélve, és még több ajándékot is kapnánk. Viszont akkor nem 50 fő lesz, egy csendesebb esküvőn, mint ahogy elképzeltük. Mit gondoltok?
2012. febr. 8. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg ilyen kérdés volt mát itt szét kéne nézni...de összegezve. Ez a ti napotok, a ti akaratotok nem a szülőké, nekik megvolt a lehetőségük anno nem most kell kiélni magukat. Ha fizetitek akkor azt csináltok amit akartok és azt hívtok meg akit akartok viszont ha engedtek ennek a "nekünk szülőknek kell fizetni" szöveghez akkor nagyrészt ők szabják meg hogy mi hogy lesz "nektek a legjobb"
2012. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ezt úgy oldanám meg, h saját pénzbôl kifizetem az eskuvot, igy olyan lenne, ahogy mi akarjuk, az lenne ott, akit mi szeretnénk. a szulôket pedig megkérném, h a pénzt, amit erre szánnának adják oda nászajándékba. így mindenképp fontosnak árezhetik magukat, mégis úgy lesz, ahogy ti akarjátok.
2012. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!