Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a rovatban miért pontozn...

Ebben a rovatban miért pontoznak le mindenkit?

Figyelt kérdés

Még azt is lepontozzák aki normális, hasznos választ ad, normális hangnemben. Jön valami őrült, aki ezen éli ki magát, hogy lepontozza a másikat.

Ez miért okoz örömet? Nem a hasznos válaszokért kérdezünk, és nem kéne örülni annak hogy valaki tudott hasznos választ adni?

Értitek ti ezt?


2011. dec. 1. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Mindenhol ez van, már fel se háborodok. Volt olyan, hogy lepontoztak, pedig csak azt írtam, hogy mennyi a lakbérünk és a rezsink :D:D:D valakik nagyon unatkoznak.
2011. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
xD #1- na hallod, ilyen felháborító lakbért és rezsit! zutty, le!
2011. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen, szégyenlem is magamat :D Már csak nevetek rajtuk, sokszor egyáltalán nem vitatható a válasz, és mégis kapom az alacsony százalékokat. Pont ma kaptam 0%-t mert a nő feltette a kérdést, hogy nem sajnáljuk e havonta magánnődokira a pénzt. Én meg annyit kérdeztem, hogy hogyhogy havonta kell mennie :D Erre 0% :D:D:D:D
2011. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

XD na ilyet kérdezni! muhahaha (nekem az szokott rosszul esni, amikor egyértelműen segítőkészséggel keresem a választ és zutty le.. mert azért mert nem ért egyet,azért még nem kéne. Meg az olyan rossz, amikor minimális humort sem engednek meg, ott, ahol pedig lehetne)

vannak, akik alig válaszolnak és rém sokat pontoznak! a dicsőségtáblán - toplistán látszik.. lehet, hogy azért nem kéne hogy pontocska járjon:))

2011. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Van néhány ember, aki egész nap itt irkál :D Nekik nincs életük? :D Mindenbe beleszólnak csak a toplista miatt :D
2011. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Engem is elégé lehúztak, pedig én is csak az igazat szoktam válaszolni! Egyetértek veled kérdező, ezen én is felszoktam háborodni!
2011. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Meg szerintem eléggé hülyeség ez a százalékolás!
2011. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert sokan tévesen úgy ítélik meg a hasznos, nem hasznos választ, hogy egyezik-e a saját véleményével, megfelel-e az ő szájízének, nincs-e benne valami olyan, ami esetleg nem az ő elképzelésével egyezik meg. Pedig ha valaki megkérdezi, hogy "szereted-e a piros színt", akkor az igen és a nem válasz is hasznos, mivel a kérdésre pontosan válaszolt. Mégis a "piros-fanok" leszavazzák azokat, akik nem szeretik a pirosat, és fordítva.
2011. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Vannak itt olyanok is, akik halálosan rettegnek, hogy le ne menjen a százalékuk, meg sok pontjuk legyen, hogy villoghassanak. Aztán vannak, akik abban élik ki magukat, hogy akik nem úgy gondolkoznak, ahogy ők, azt lepontozzák. Meg vannak akik azt élvezik, hogy minél nagyobb és minél több hülyeséget kérdezzenek, nem azért, mert érdekli őket, hanem a pontért, meg hogy provokálják az embereket. Nézzétek meg a toplistát...
2011. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert az igazságot nehezen viselik az emberek. Ha eléjük teszik a tükröt, bosszúból betörik.
2011. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!