Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a rovatban miért pontozn...

Ebben a rovatban miért pontoznak le mindenkit?

Figyelt kérdés

Még azt is lepontozzák aki normális, hasznos választ ad, normális hangnemben. Jön valami őrült, aki ezen éli ki magát, hogy lepontozza a másikat.

Ez miért okoz örömet? Nem a hasznos válaszokért kérdezünk, és nem kéne örülni annak hogy valaki tudott hasznos választ adni?

Értitek ti ezt?


2011. dec. 1. 20:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Ja igen, a lakbéres topic. Én is megírtam, hogy mennyi a havi kiadásunk, ami nem az átlag magyar kiadása, ráadásul két autót tartunk fenn és egy nyaralót is, valamint nem a tescogazdaságos kaját vesszük. Ettől pár embernek vérben forgott a szeme, és nyomkodta a mínuszokat :D :D :D
2011. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Azt is olvastam, de én arról beszélek, amikor a lány mondta, hogy Pestre akar költözni és hogy mennyi ott a lakbér és a rezsi. Beírtam oda a kemény 38 négyzetméteres albérletünk adatait, erre lepontoztak :D
2011. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

Igen ,a jó öreg GYK-s szabály,hogyha 70 ezernél többet keresél,és le mered írni (mert történetesen a fizetésedről kérdeznek) akkor az olyan biztos 0% ,mint a halál:D

De írok jobbat,én leírtam egy csajnak,hogy ausztriában ha nem tud németül semmilyen munkát nem fog kapni,erre töröltette a válaszom ,mert mekkora pofátlan vagyok:D::D

Egy vicc ez az oldal

2011. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
A legjobb amikor itt élik ki magukat, és mindenfélének nevezik itt az embereket :D Voltam már k*rva, eltartott, luxusk*rva, pofátlan, kitartott meg ilyen finomságok, csak mert másnak fáj az én életem.
2011. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem két oka van:


1)

az emberek nem aszerint pontoznak hogy

a, hasznos b, nem hasznos,

hanem úgy, hogy:

a) egyetértek, b) nem értek egyet


2)

azért, mert a legtöbb embert itt nagyon érdekli, hogy a többiek mennyire értékelik az adott válaszait. ha ezzel nem foglalkozna senki, akkor talán tudna eredeti funkciója szerint működni ez a pontozósdi

2011. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Most olvastam el a válaszokat :) Egyetértek, szerintem is egyéni szájíz alapján megy a pontozás.

Ahogy látom valaki jól lepontozta a társaságot, úgy hogy tőlem legalább kaptok egy-egy pluszt! :D

Köszi a válaszokat!

2011. dec. 2. 07:33
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A hasznosság megítélése erősen szubjektív - nagyon kevés köze van ahhoz, hogy valójában mennyire értékes az a válasz vagy nem. Ne azt nézd, hogy ki mennyi %-on áll, hanem azt, hogy MIT ír. Ha neked az nem hsznos, ezer meg egy ember lehet, aknek ez még hasznos lehet - a gugli azonnal rákeres a GYK-re. Soha nem tudhatod, hogy a válaszoddal kinek segítesz.


Egyébként ez a "hasznosság"-dolog tudod, milyen?


Ott állsz egy halom osztálytárs előtt, van köztük ilyen is, olyan is. Te vagy a legokosabb, vagy az egyik legokosabb, a feleleteid messze a legjobbak, a tudásod szintén - ezt a tanár is tudja, néhány többi osztálytárs is tudja, tudják az évfolyamtársaid közül sokan, a szomszédok (ez felel meg a kívülálló olvasónak).

Minden osztálytársad adhat egy zsetont, azért, amit mondtál.


Szerinted, IRIGYSÉGBŐL, puszta szórakozásból, személyes ellenszenvből, szemétkedésből stb. hányan adnának neked akkor is fekete ponotot, egyest, piros kezecskét, ha a világ legtökéletesebb válaszát adnád?


És mondd, az számít, hogy egy buta, hisztis, irigy, önelégült, öntetszelgő stb. osztálytárs lepontoz, vagy az, hogy tudod, hogy a tanár a kívülállók szemében és leginkább önmagad szemében te kiváló választ adtál?


Aki még mindig keseregne, annak elmesélem, hogy Kosztolányi Dezsőt - aki mentális képességeit tekintve zseniális, de inkább ún. egycsatornás zseni volt -, tizenévesen kirúgták a saját apja vezetette középiskolából, és magánúton kényszerült elvégezni a gimnáziumot, mert az ostoba magyartanára nem volt hajlandó elfogadni azt, hogy Kosztolányi tizenévesen jobban tudja a verstant, mindenkinél jobban érzi a a szavak zengését, a szimbólumokat, a verselést. Maygarul jobb, mint a tanára, és ezt hajlandó nem csak bebizonyítani, de megvédeni is.


Szép napokat, boldog adventi készülődést! :)

2011. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy miért zavar bárkit is a pontozás, vagy hogy hány százaléka van, esetleg hogy lejjebb kerül a toplistán? Eddig azt sem tudtam, hogy létezik valami toplista... :D
2011. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!