Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha csak egy kisebb esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak egy kisebb esküvőt szeretnétek, közelebbi rokonokkal, akkor ti meghívnátok az unokatestvéreteket?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy hány unokatestvéretek van. Ha tegyük fel van kettő, akkor nyugodtan lenne hely, de ha vannak tízen akárhányan, akkor az már sok. Nekem egy sincs. :(
2012. júl. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Engem unokatesóm nem hívott az esküvőjére, igazából utólag is tudtam meg, hogy férjhez ment, és kicsit zokon vettem... Persze ennek leginkább az volt az oka, hogy vidéken volt, és már nem fértem volna el, de azért mivel régen igen jóban voltunk nem esett jól.

Szerintem ez a mennyiség mellett attól is függ, hogy milyen közeli kapcsolatban állsz vele.

2012. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem 3 unokatesóm van (3 fiú), és igen, meghívnám őket, mert nekem ők közeli rokonnak számítanak. A legnagyobb olyan, mintha a bátyám lenne.

De az elsővel értek egyet, ha vannak vagy tízen, akkor már nem biztos, hogy meghívnám őket (mert egy-kettőt "kiválasztani" gáz, akkor vagy mindenkit, vagy senkit).

24N

2012. júl. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Megmondom őszintén, szívem szerint a 6-ból csak 2-t hívnék meg, de mivel akkor állna a bál az apai ágon, és apukám sem nézné jó szemmel, így meg fogom majd hívni mind a 6-ot. Pedig én is kis esküvőt/lagzit tervezek.
2012. júl. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kicsi esküvőnk volt, ha meghívtuk volna az unokatesókat, akkor nagy lett volna belőle, mert akkor már kellenek a nagynénik-nagybácsik (ők ugye közelebbiek rokonságban mint az unokatesók), az unokatesók párjaik, gyerekeik és máris 60-70 főnél tartunk a 2 családból.
2012. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi, valakinek a 30 fős is kis esküvőnek számít. Oda pl meghívnám őket, ha tartanánk a kapcsolatot. De mivel nem, így barátokat hívnék meg helyettük, kb. 10 főt.

DE, nekünk csak két tanús lesz meg a szülők, így nincs gond! :)

23N

2012. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az enyéimet nem, mert nem vagyunk olyan jóban, de párom unokatesóit biztos meghívnánk mert velük szoros a viszony.
2012. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ,milyen a kapcsolatom velük és hányan vannak. :D
2012. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire vagyunk jóban.

4 unokatestvérem van, 2 lány és 2 fiú. Ezekből csak a 2 lányt hívom meg.

A másik kettővel nem nagyon vagyunk jóban, volt egy családi vitánk ebből kifolyólag.

2012. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi nekem 23 unokatesóm van, nagy részüknek már van barátnője/ barátja + akkor őket is meg kell hívni, meg a párom unokatesóit is...így csak a szülők, nagyszülők, keresztszülők (és az ő gyerekeik) + 1-2barát lesz.
2012. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!