Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Unokatesómék esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatesómék esküvőjére küldenék postán valami kisebb ajándékot, de mit?

Figyelt kérdés

Nem megyünk, mert messze lakunk, meg szabit sem kapunk, de gondoltam egy táviratnál azért többet küldenék. Horgászat a hobbijuk, fogászat a szakmájuk. Vicces is lehet.

Van ötletetek?


2010. szept. 19. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem könnyű kérdés, én ajándékot nem küldenék postán, a távirat valami szellemes szöveggel, esetleg saját szerzeményű verssel jópofa lenne és elég. Ha meg közelebbi kapcsolatban vagytok akkor ajándékot utólag is oda tudjátok adni, biztos megértik hogy igy alakult.

Nekünk most lesz az esküvő és vannak távolabbi unokatesóim akikkel ritkán találkozom (csak esküvőn és temetésen...) ha nem tudnának jönni nem várnám el hogy bármit is küldjenek. Amúgy meg mi pénzt kértünk mindenkitől ajándékba, abból tuti olyat veszünk aminek örülünk. :)

2010. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sem a horgászat,sem a fogászat nem olyan dolog,ami okot adna egy ajándékra.Ha nagyon megerőltetem magam és vmi vicceset akarnék akkor esetleg az a falidísz lenne az esélyes,ami egy hal,és ha elmész mellette akkor énekel,mozgatja a farkát,tátog.A Top Shop is reklámozta egy darabig.Amúgy én digitális képkeretet vennék.Az tök jó!
2010. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Ez már lejárt,de vmi ilyesmire gondoltam:


[link]

2010. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis egy nagyon szép, nagy, esküvői fotóalbumot vettem nekik, és küldtem el postán. Januárban tudnánk csak találkozni, nem akartam addig várni, gondoltam ezt tuti tudják hasznosítani, fotó úgyis lesz rengeteg.
2010. szept. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!