Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen cipőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen cipőt vegyek az esküvőre így? A párommal egy magasak vagyunk! (Sőt ha úgy vesszük kisebb is:D)

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Hát... Szép fehér magassarkú illene a ruhához, de úgy meg akkor elég idiótán fogtok kinézni az oltárnál, hogy kisebb a leendő férjed. :S Vegyél olyasmi cipőt, aminek kicsike sarka van, de csinos. Ha nagy a ruhád, akkor úgysem fog látszani annyira, de azért legyen szép. :)
2010. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképpen lapos sarkút,Egy pici sarok nem árt, de nehogy nagyobb legyél a vőlegénynél. Sok boldogságot!
2010. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Én valami kényelmeset vennék ami full lapos. Lehet kapni tök elegáns balerinákat is, aminek nem kerek az orra, hanem hegyes:)
2010. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A leendő férjnek is lehet olyan cipőt választani aminek van egy kis sarka(nem nőies hanem vannak ilyen férficipők),sőt ha jól tudom már belső sarok is van amit nem lehet látni de magasabbnak látszik a férfi is.
2010. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elozoek osszefoglaltak, de amugy nem ertem, ha teged eddig nem zavart hogy magasabb vagy a volegenyednel, akkor miert pont most kezd el zavarni?
2010. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A XIX. században volt divat,hogy a férfiak kicsit magas sarokkal közlekedtek:

[link] <-- mostanra vannak hasonló cipők,amik elegánsak és nem ennyire nyomik de van sarkuk és "ciki" egy férfinál.


Neked pedig fehér topánkát kéne felvenned ami elegáns:

[link]


de ezek is csak tippek :)

14/L

2010. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
szép magassarkút, ami kényelmes is, apucinak meg egy sarokemelő betétet ;) pl: [link]
2010. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Magassarkút a férjedre, te pedig sportcipőt viselj.
2010. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
gyönyörüek ezek a cipök, amiket linkeltek, szerintem valassz ezek közül :)
2010. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!