Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elég nagy gondban vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy gondban vagyok. Esetleg tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Egyiptomi fiúval készülök házasodni. Én MÉG itthon vagyok,ő pedig kint. De akadt egy kis nehézség. Hova küldjem? Egyiptomba nincsen anyakönyvvezető?

Vagy küldjem a konzulátusra?

Melyik "szerv" csinálja?



2012. aug. 4. 18:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
30-as, nyilván te tapasztalatból beszélsz xd - az én férjem arab de eszébe sem jutna :D még csak az kéne.
2012. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Így van!

Ez a tapasztalat!!

2012. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
Sziasztok! Olvastam itt jó nagy hülyeségeket! A vőlegényem egyiptomi arab és hamarosan összeházasodunk itt, Magyarországon. Már készen vannak a papírok! Ja és szerelemból! A családját, barátait ismerem, hisz az elmúlt nyáron kint voltam Egyiptomban! Mindenki nagyon kedves, vigyzátak rám és nem kellett bebugyolálnom magam!A vőlegényem nem lekezelő velem! Nekem is van szavam itthon is kint, Egyiptomban is! Nem a vízum miatt akar elvenni, hisz 15 éve Európában dolgozik. Az anyagi helyzetem sem túl jó és inkább Ő az, aki ebben is támogat! Kisbabát szeretnénk! Tehát vannak kivételek! Ami pedig azt illeti, hogy "majd elcserél néhány kecskéért"... hát nevetnem kell! :) Aki ezt írta, az valóban nem ismeri a kini hagyományokat! Talán utána kéne nézni és nem kéne riogatni azt, aki komolyan hisz a szerelemben! Ez kint úgy működik, hogy a vőlegény apja, tiszteletből ajándékoz a menyasszony családjának állatokat. Ez náluk így szokás! Nem csere-bere forgalom! Hehehe... Az "ostoba" magyar pedig mindezt félreértelmezi! Hosszú hetekig kint voltam és volt szeretncsém betekintést nyerni a mindennapjaikba! Az arab férfi ölni tudna azért, akit szeret! Családcentrikusak! Ja és ami a lényeg, egyetlen feleségük van! De ez a papíron is rajta van, amit kiállít az egyiptomi hatóság! Célszerű Magyarországon házasságot kötni! Az teljesen hivatalos és persze meg lehet spékelni kin Egyiptomban is, hiszen nagyon jó és egy életre szóló élmény! Voltam kint esküvőn és nagyon tetszett! A sok iriggyel nem kell törődni! Az a fontos, hogy neked mi a jó, de azért biztosra kell menni, hogy valóban nem-e kihasználni aka! Egyébként nem rosszabbak, mint az európai pasik! Sőt! Előzékenyek, udvariasak és nagyon szeretnek ajándékozni, bármit megvennének! Persze nem ez a lényeg, hanem a kölcsönös boldogság és igen is, ez egy arab férfi oldalán is lehetséges!
2013. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolso! Ismered a pontot, mint mondat vegi irasjelet?? :D Mindenhol felkialltojelet tettel, olyan, mintha kiabalnal.

Ez a kerdes nagyon regi, kar volt ide valaszolni. Orulok, hogy ilyen lelkes es boldog vagy, de majd, ha hosszabb ideje arab ferfival elsz, arab orszagban, akkor meglatod a dolgok arnyoldalat is. Nem minden rozsaszin itt sem. Sot.

Udv Egyiptombol

2013. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Óóó...bár régi kérdés, de nem kell Egyiptomba menni, hogy eladjanak egy tevéért, vagy épp kitudja miért...akad itthon is bőven hasonló eset arabok körében...ettől viszont még kivételek van, de az sajna csak a szabályt erősíti.
2014. márc. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Mozza123 válasza:
Sajnos hibasan irta valaki, hogy kinn Egyiptomban csak egy felesege lehet a ferfinek...Nem igaz..lehet 4 is egyszerre es nem lehet beleirni a hazassagi szerzödesbe, hogy nem vehet el mas nöt!! az egyetlen kitetel amit fel lehet tüntetni, hogy masik nö felesegül vetele eseten a hazassagotok automatikusan felbomlik! :-)
2015. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!