Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elég nagy gondban vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy gondban vagyok. Esetleg tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Egyiptomi fiúval készülök házasodni. Én MÉG itthon vagyok,ő pedig kint. De akadt egy kis nehézség. Hova küldjem? Egyiptomba nincsen anyakönyvvezető?

Vagy küldjem a konzulátusra?

Melyik "szerv" csinálja?



2012. aug. 4. 18:21
1 2 3 4
 1/36 intrepid ***** válasza:
79%
Megbolondultál? Ki akarsz menni az arabokhoz mint nő? El fog adni 1 - 2 tevéért, meg néhány kecskéért, azután írogathatsz ide, hogy segítsünk.
2012. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Mit hova küldjél?
2012. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 tikana ***** válasza:

Tulajdinképpen mit?

Épp a kérdés tárgyát nem írtad le...

2012. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Tényleg...bocsámnat,már be kattantam ettől a sok papírozástól meg költözködéstől. Szóval kéne a vőlegényem házassági szándéknyilatkozat, de nem tudom neki elmagyarázni mi kell, vagy hova menjen.

Egyiptomba nincsen anyakönyvvezető?

Vagy küldjem a konzulátusra?

Melyik "szerv" csinálja?

De a lényeg,hogy van Egyiptomban anyakönyvvezető? Vagy ott ki ad össze minket? Stb,stb.

2012. aug. 4. 18:53
 5/36 anonim ***** válasza:
biztos a pasit akarja elküldeni...
2012. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

én azt nem értem, ha ő egyiptomi, akkor ő hogy a fenébe nem tudja ezt? mert te itthon tudod mit kell csinálni, ha házasodni akarsz, szóval ő a saját hazájában.....

na mindegy, egyébként meg az elsővel értek egyet, lehet, hogy a jövőre nézve az lenne a leghasznosabb, ha nem tudná a pasi elintézni...

2012. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
szerintem ez a kérdés kamu. Nem hiszem el, hogy ha valaki ennyire házasodni akarna, az ne mozgatna meg mindent érte. Az a minimum hogy elmennék a követségre és a férfi családjával is megbeszélném. Meg a helyi önkormányzattal meg a BÁH-hal, vagyis a bevándorlási és állampolgársági hivatallal. Felhívnám aztán amit mondanak, azt csinálnám - és megmozdulnék, nem a GYK-n okosítanám magam ... Rögtön jön valaki, hogy nézd meg a Lányom nélkül soha című filmet. Meg jönnek rögtön a többi szokásos dolgok-. Annyira átlátszó ez a kérdés
2012. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Figyi ezt jól átgondoltátok? Én is voltam kinn párszor és nem egyszer hallottam, hogy egyiptomi fiúk összejönnek európai csajokkal, annyira magukba bolondítják őket, hogy jön a házasság, aztán szépen kisemmizik őket, mert legtöbbször a pénz miatt házasodnak.


Miért neked kell küldeni? A saját országában neki kell tudnia hogy ezeket a dolgokat hogy kell intéznie. Ha ő se tudja te mégis honnan szedd az infót? Esetleg hívd fel a konzulátust.

2012. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
De ő is tudja,csak kint legalább 6 féle képpen lehet házasodni. És ő csak azt ez egy variációt mondta el nekem amit ő akar. Az meg elég érdekes,hogy nem kell hozzá,se anyakönyv vezető meg semmi,mert,hogy állítólag nincs. DE...vannak kint barátaim és ők pedig azt mondták,hogy van. És nem tudom már,hogy mi legyen és mit csináljak. Nagy követségen nem segítenek máshova meg nem igazán tudom hova lehetne fordulni. Gondoltam hátha itt tud valaki valamit erről.
2012. aug. 4. 20:40
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a pasinak eszében sincs házasodni. A háremébe kellesz kuriózumnak, vagy neki mosógép helyett.
2012. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!