Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elég nagy gondban vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy gondban vagyok. Esetleg tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Egyiptomi fiúval készülök házasodni. Én MÉG itthon vagyok,ő pedig kint. De akadt egy kis nehézség. Hova küldjem? Egyiptomba nincsen anyakönyvvezető?

Vagy küldjem a konzulátusra?

Melyik "szerv" csinálja?



2012. aug. 4. 18:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha mecseti esküvőt akar, oda nem kell anyakönyvvezető, akkor, Kedves Kérdező, nem kellesz, csak egy pár alkalomra. Meg a vízumra. Sajnálom. Nálunk, muszlimoknál az esküvő nagyon komoly dolog, hosszú szertartás, a casládok ismerete fontos stb és a Koránban az van, hogy egy muszlim számára az a legjobb, ha azonos vallású nőt vesz el, vagyis te nem leszel neki jó megoldás. Nem is akar felvállalni. Te mennyire ismered a párod életét, családját, munkahelyét? Sajnos az a legrosszabb, ha először a testét ismered meg és nem az életét. Muszlim férfiaknál ne várj csodát, ha odaadod magad előtte. De persze ha ez nem így van, akkor nyilván cask levelezgettetek, az viszont akkor 100% vizaházasság. Ahhoz meg ki sem kellene menned.
2012. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
84%

Tisztában vagy vele, hogy KONKRÉTAN A TULAJDONA LESZEL?!!

Te leszel otthon a mosógép és ki sem teheted a lábad hazulról, mert vigyáznak majd rád a nőrokonok!

A szex, meg a hátsódban zajlik majd, ha rád kerül a sor a többi nője után...

2012. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Aha hogyne.

1.nem ez volt a kérdésem.

2.minek szólsz bele,ha sz*rt se tudsz a dologról?

Nem ismered az arab világot. olvastál 1 könyvet attól nem leszel rögtön szakértő. Én élek kint régebb óta és ő nem az-az elborult agyú iszlámista. Az ilyen válaszoktól a jövőben kíméljetek légyszi. Köszi :D

2012. aug. 4. 22:52
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
El sem hiszem,hogy léteznek ilyen bolond nők,akik ki akarnak menni oda RABSZOLGÁNAK egy arab pasi mellé.Tudsz te egyáltalán gondolkozni?Normális vagy?Miért nem jön ő ide?Ráadásul már most gondok vannak,valahogy nem tiszta ez az egész.Miért mész hozzá egy olyanhoz,aki körül ennyire ködös minden?Nem félsz,hogy bajod esik?
2012. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fél, örül, hogy végre elveszi valaki.
2012. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez te vagy, ugye? :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Gratulálok a döntésedhez! (irónia) Majd meséld el, milyen érzés tárgyként létezni!

2012. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Aham. És milyen nyelven szoktatok beszélgetni?
2012. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Angolul.
2012. aug. 4. 23:25
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért is néztem be? Azért, mert izmos tested van, még lehet, hogy önbizalomhiányos vagy, aki remeg azért, hogy akárki már, csak végre elvegye.
2012. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

A ffinak engedelyt kell kernie, hogy teged felesegul vegyen, amit a magyar fordito irodaval kell lefordittatni, aztan lehet idopontot kerni a hazassagkotesre pl.

NEm ismered a nyelvet, a szokasokat stb., eppen ezert a hazadban kellene ferjhez menni!

Egyiptomban is lehet hivatalos eskuvot tartani, amikor a birosagra kell mennetek, mivel te nem vagy arab! Ezert tartom furcsanak, hogy egy MEcsetben venne el felesegul, mivel ezt nem lehet, mert kulfoldi vagy!


Ne kapkodj, figyelj oda, mivel hazassagrol van szo, haladj lassabban es legy hatarozott! Ha megis ugy dontesz, hogy egyiptomban lesz az eskuvo, akkor figyelj oda, hogy birosagon tortenjen az, akkor lesz hivatalos is!

Egyiptomi nagykovetseg nincs Mo-n, ahol segitseget tudnal kerni, illetve felvilagositast?



,

2012. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!