Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elég nagy gondban vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy gondban vagyok. Esetleg tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Egyiptomi fiúval készülök házasodni. Én MÉG itthon vagyok,ő pedig kint. De akadt egy kis nehézség. Hova küldjem? Egyiptomba nincsen anyakönyvvezető?

Vagy küldjem a konzulátusra?

Melyik "szerv" csinálja?



2012. aug. 4. 18:21
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Hanem,hogy 22 éves vagyok és nagyon ráérnék még. Szerelemből megyek hozzá,nem azért,hogy elvegyen vki...
2012. aug. 4. 23:34
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

MÉG NEM VÁLASZOLTÁL a kérdésemre: MENNYIRE ISMERED A SZÜLEIT? Tudod, hogy mit gondolnak rólad? Hol fogtok élni?... Mit fogsz csinálni????

TUDTAD-e hhogy a házas muszlimok NEM TŰRIK ha mások is legeltetik a szemüket a feleségükön? Te modell voltál, mutogattad magad!!!!!!!!!!!!!!! EZ HOMLOKEGYENEST AZ ISZLÁM ELLEN VAN!!!! És muszlimhoz akarsz menni?????? ÉBREDJ FEL És ha tényleg szereted őt, miért akarod, hogy rossz legyen neki? Ő veled Egyiptomban szégyenkezne, hogy egy cédát vett el. (Mert ott az lennél, és ne is számíts másra)

2012. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 خديج&# válasza:
83%
Az erkölcsös a kívánatos. Ne mutogasd magad többé.
2012. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Drága 24-es...

Jajj,de cuki,hogy az én életemmel vagy elfoglalva. Egyébként nem vgayok köteles válaszolni neked! A szüleit elég jól ismerem. 5-ször találkoztam velük,de olyankor 5x 1 hetet nálik voltunk. A hugaival és anyukájával nagyon jóba lettem. gyakran skyp-olunk webcamozunk,stb. Így igen,tudom mit gondolnak róla. Hurghadán fogunk élni. Idén kapta meg az orvosi diplomáját és már dolgozik az Es Salam kórházban. Van egy kis lakása is. Mit fogok csinálni??? Hozzá menni,befejezni az egyetemet ott aztán családot alapítani.

Képzeld el,hogy már betértem és modell voltam. Abba hagytam,de csak miatta.

gy öltötök,mint egy muszlim nő. Hidjab is mindig van a fejemen. Ha szégyenkezne nem akarna elvenni. Plusz erről senki nem tud rajta kívül. Még valami?

2012. aug. 4. 23:49
 25/36 anonim ***** válasza:
86%
Most őszintén tényleg ennyire jobbak a külföldi fa*zok a magyarnál?
2012. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
87%

Mintha csak az egyik barátnőm sztoriját hallanám...

Ő is épp most készül elrontani az egész életét...Kezet foghattok.

2012. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
87%

"22 éves vagyok és IFBB többszörös body fitness és bikini modell"

Hja...és szőke !!

Bocs!...és most hova sz@rjunk ettől?


Amúgy röhögnöm kell, az agyonszoláriumozott "sült-egér" kinézetű és aszott bőrű nagyarcú muszkli-macáktól!

Komolyan azt hiszik, hogy szépek...


Azután az első természetes kinézetű kis tinilány, lesöpör benneteket a színről a sleppeddel agyütt!


Amúgy érdemes volt agyonedzeni magad ha a bikinidet is csak a csador-bugyor alatt hordhatod majd.


Amúgy, ha ennyire nagyon okos vagy, akkor miért tőlünk, gyarló tudatlanoktól kérsz felhomályosítást??!

Amíg majd a hatodik háremhölgy (és mosógép) leszel, allah vigyázzon a bikinidre...

2012. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
88%

Azért már az egyiptomi arabok sem a középkorban élnek, csakhogy védjem a kérdezőt.

Ismerek egy nőt, bizonyos Petrovszki Katát, aki nyaralt már Hurghadán vagy olvasgat Hurghadával kapcsolatos fórumokat annak nem idegen a neve. Ő már jó ideje kinn él, ott házasodott meg, a férje búvár oktató, ő maga meg helyi utakat szervez. Nem kell csadorban járnia meg ilyenek. Szóval ez a házasság jól is elsülhet. Talán Kata még a házasság terén is tud segítséget adni neked :)

írj magánt ha érdekel.

2012. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
4%
Figyi,szard le az itt írogató hülye érzelemmentes majmokat!Neked egy egyiptomi a nagy Ő,na bumm!!!!Legyetek boldogok,de járjatok rendesen utána ezeknek a házassági dolgoknak.
2012. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
68%

22:53-as észlény írta: "szard le..."


Ez annál is könnyebb lesz, mert az arabok nagy művelői az anális szexnek.

Mint ahogyan a kérdező ezt megtapasztalhatta már.

Sajnos ennek az a hátránya, hogy ugyan megkönnyíti a sz@rást, csak már nem ott fog kipottyanni, ahol te szeretted volna...


Amúgy jártam kint és láttam, hogy minden nőnek ajánlatot tesznek...

...akik kicsit is hasonlítanak valamelyik kedvenc tevéjükre!

2012. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!