Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell valami desszert a vacsora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell valami desszert a vacsora után, ha ay 19órakor kezdődik a a vacsora, és 22:30-kor lesz a tortavágás? Esetleg asztalokra kihelyezni aprósütis tálast?

Figyelt kérdés
És éjfélkor meg valami light-os kaja.
2012. máj. 24. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, mert ha a saját rokonságomból indulok ki, nem mindenki van oda a tortáért, idősebbek meg se tudják enni, mert krémes, stb... Kérdés, hogy a ti meghívottjaid mennyire édesszájúak, de szerintem aprósüti, édes és sós mindenképp jó ha van :)
2012. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
süti mindenképp kell. kaja előtt sós, utána édes, legalábbis általában így szokták.
2012. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kéne desszert, süti. harmadik fogásnak, mint desszert, nálunk fagyi lesz valami szósszal, utána meg mindenki szabadon ehet a sütikből, amit többek közt az Anyóskám süt majd.
2012. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lesz sós meg édes süti kitéve az asztalokra a vacsora után, bár az 5 fogásos vacsora végén is lesz desszert (fagyi) de mégiscsak illik, meg aztán van aki ezt-azt nem szereti, az ne éhezzen... nem muszáj nagyon sok félét kitenni de pl pogácsa, sajtos rúd, linzer, zserbó, stb ilyen egyszerűbbek szerintem lehetnek. El is állnak azok még utána egy darabig úgyhogy ha nem fogy el akkor lehet adni a vendégeknek hazavinni meg ti is hazavihetitek.
2012. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Sosem értettem, miért kell még plusz desszert is a vacsora után egy lagziban mikor jön a hatalmas torta. Mert ha van desszert akkor az ember már tényleg nem bír tortát enni. (Max ha a desszert valami extra könnyű, pl. fagyi, mousse.) Ha úgyis van aprósüti akkor ki lehet persze tenni :) Voltam olyan esküvőn, ahol somlói galuska volt a desszert, alig bírt valaki tortát enni, a másik véglet, mikor nem volt desszert és nagyon vártuk a tortát, de 1-ig nem érkezett, aztán hazamentünk. Szóval könnyű desszert, vagy korai torta :)
2012. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
^ de ahol maradnak hajnali 1-2-ig is a vendégek, ott azért jól jön ha van az asztalon aprósütemény, mert annyira lehet, hogy nem éhes valaki hogy egye a töltött káposztát éjfélkor de jólesik egy kis rágcsálnivaló a piájához :)
2012. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felesleges a vacsora után a desszert, főleg, hogy elég későn kezdődik a vacsora - úgy se bírnak annyit enni :)

Az asztalokra amúgy is illik kitenni a sütiket ( vagy egy külön asztalra), akinek kell, abból tud torkoskodni.

Szerintem nem sok idő fog maradni a vacsora vége, és a torta felvágása között.

2012. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!