Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó, ha egy külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó, ha egy külön asztalhoz ültetjük a kisgyerekeket az esküvői vacsorán?

Figyelt kérdés
Az 5 és 10 év közötti gyerekekre gondoltunk (kb 5-6-an lesznek), talán így nagyobb szórakozás lenne nekik, mint a felnőttek közt ücsörögni, és nem venni részt a beszélgetésben. Mit gondoltok?

2012. máj. 11. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem rossz ötlet,de akkor meg a szülők fognak szaladgálni, hogy szedjenek a gyerekeknek, figyeljenek, hogy eszik e?-legalábbis pár hete voltam egy esküvőn, és ott pont ez volt.
2012. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem jó ötlet, de csak akkor ha nem 100 fős a lagzitok, mert akkor nincs aki odalessen a csibészekre :P nálunk is így lesz, 5-10 év közt, de a mi esküvőnk csak 20 fő lesz,és persze jól látható helyen, szülő közelben :D már csak azért is, mert én nem csak menyasszony vagyok,hanem anya is :D

24/L

2012. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 klopusz ***** válasza:
81%

Attól függ, ismerik-e egymást a gyerekek. Ha igen, jó megoldás, ha nem, akkor inkább ne csináljátok, mert nem biztos, hogy jól fogják magukat érezni.


Novemberben voltunk esküvőn, a gyerekeim (15, 12, 8 évesek) velünk ültek az asztalnál, mert ott voltak az unokatesók (már felnőttek) akikkel jókat lehetett bohóckodni.

2012. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

engem anno különültettek velem egykorúakkal, és elég gáz volt, mert nem ismertem senkit, és szívesebben lettem volna anyuékkal.

Mellesleg el tudod képzelni, hogy egy rakás 5-10 éves mit fog ott művelni? A szülők sem lesznek nyugodtak.

2012. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Én voltam ilyen lagziban a 3 gyerekemmel (11, 8 és 4 évesek) Nekem nem tetszett, az összes gyerek rohangált az asztalok körül. Egy 3-4 év körüli kislány késsel hadonászva szaladt a szülei asztalához.
2012. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Voltam ilyen lagziban. Ott úgy oldották meg, hogy a felnőttek asztalának végéhez vagy odarakva a "gyereksereg" asztala. Tehát volt aki a felnőttek közül az asztal két oldalán közvetlenül a gyerekek mellett ültek, ill. a felszolgálók közül 1-2 idősebb hölgy figyelt rájuk. Ha kiborult valami kaja, vagy üdítő, esetleg összebalhéztak, stb. Ez eléggé jól működött.
2012. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Ahol én voltam esküvőn, ott is így volt, ott egész jól működött.
2012. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
ha ismerik egymást, vagy az elején valami kis csapatépítő játékkal összehozzátok őket, szerintem nem rossz ötlet, elég nagyok már. Idegenként viszont nagyon rosszul fogják érezni magukat egymás között.
2012. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
egy 5 éves gyereknek még a husit fel kell vágni, a szülőnek akkor vacsora közben. Én nem örülnék ha a gyerekemet külön ültetnék.
2012. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha ismerik egymást, jóban vannak, ok. Egyébként meg lehet, úgy néznek ki vacsora utánra, mint egy malac. Kérdezd meg inkább az anyukákat!! Lehet, inkább figyelnének ők a saját gyerekükre.
2012. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!