Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A szolgáltatókat külön asztalh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szolgáltatókat külön asztalhoz ültetitek/ültettétek?

Figyelt kérdés
Nálunk 4 ilyen ember lesz, viszont az esküvő kerekasztalos, tehát elég hülyén néznének ki 4en egy 6-10 személyes asztalnál. Vagy van egy másik lehetőség, hogy egy szomszédos helyiségbe teszem őket (állítólag ott ez a szokás), de az meg olyan ciki lenne, vagy nem? Másik helyiség úgy értendő, hogy van az étteremnek egy előtere, abból nyílik egy terem, ami hétköznapokon étterem, és abból nyílik a másik terem, ami amúgy konferenciaterem. A kettő üvegajtókkal van elvaálasztva.
2012. márc. 9. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Mi az a szolgáltató? Nálunk az EON, pannon-víz....
2012. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hmmm...nem kommentálnám...

Fotós, videós, zenészek, vőfély...

2012. márc. 9. 11:13
 3/14 anonim válasza:
55%
Nekünk a szolgáltatók is többnyire a barátaink voltak, vagy barátok ismerőse. Mi egy külön asztalt adtunk nekik, de abszolút egy légtérben a néppel. Ha ismeretlen szolgáltatók lettek volna akkor is így csináltam volna. Ha egy légtérben vannak akkor nem mint kívül állók érzik magukat--> jobban ráhangolódnak a nép hangulatára, jobban tudnak szolgáltatni mert egy hullám hosszon vannak veletek. :D
2012. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Másik helyiség. Nekik is jobb,nem kell folyamatosan vigyorogniuk
2012. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy a hely akkor nyugodtan lehetnek egy légtérbe, senkit nem fognak zavarni. Egyébként én voltam már fotós egy esküvőn mivel ismerőséknél voltam ugyan, de nekem is szintén külön asztal jutott de közel voltam a családi asztalhoz is, meg hát nagyon nem is volt időm kajálni sem mert ugye rengeteg fotót kellett csinálnom minden szegletben. Kivéve amikor már tényleg kajáltak akkor gyors én is bedobtam pár falatot majd mentem végezni a dolgomat. Tehát a külön asztal jó ötlet de külön terem szerintem baromság csak akkor ha nekik nincs úgy hely egy kis sarokba.
2012. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is a másik helyiségre gondoltam, sőt ha lehet, még közös átlátási lehetőség se legyen. A szolgáltatók olyankor dolgoznak, tehát amikor szünetet tartanak, akkor pihennek, szeretik magukat egy kicsit "elengedni", lazábbak lenni, olyan helyen, ahol a vendégek nem látják őket, és kedvükre lazíthatnak. Olyankor egymás között szerintem jobban érzik magukat, ha nem kell "viselkedniük"
2012. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Akkor ne kommentáld, nem mindenkinek egyértelmű, amit te írsz.


De szerintem ha úgy szokták az étteremben, akkor az jónak tűnik. Így legalább amikor mennek enni, akkor nem néz ki hülyén, hogy ők esznek, a násznép meg már nem. Egy kis nyugi rájuk is rájuk fér.


Sok boldogságot!

2012. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Én nem tartanám cikinek azt, hogy külön legyenek. Nem "lenézésből", hanem azért, mert ami Nektek és a családtagoknak, vendégeknek egy életreszóló emlék, és buli, az a "személyzetnek" a munkája.

Az ő feladatuk nem az lesz, hogy veletek bulizzanak, hanem az, hogy a szolgáltatásukkal még jobbá, emlékezetesebbé tegyék ezt az alkalmat.

Gondolom ők sem bánják, ha van egy olyan elkülönített rész, ahol esetleg egy pár percre leülhetnek pihenni, felrakni a lábukat egy székre, esetleg átizzadt, vagy kajafoltos inget váltani, a fényképezőgépen akkut cserélni, stb...

Az más helyzet, ha a "személyzet" a családi, baráti körből kerül ki, de itt ha jól értem, fizetett szolgáltatásról van szó.

Eleve úgy kell nekik elővezetni, hogy ez nekik is nyugisabb, kényelmesebb. Szerintem örülni fognak neki.

2012. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

A vőfélyt szerintem megkérdezhetnéd hogy ő mit szeretne saját magának.

Mondjuk első kézből még nincs tapasztalatom, de a rokonok/haverok/ismerősök esküvőin találkoztam olyan vőfélyekkel akik végigpörögték az eseményt. Ha ilyen az úriember lehet nem venné jónéven ha kimaradna bármilyen történésből vagy viccből. :)


De a zenészeknek, fotósnak lehet jobban esne ha elvonulhatna kicsit.

2012. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Vőfélyünk a főasztalnál ült, mivel sógorom volt.

Fotós, videós és a zenekar az egyik E alakú asztalsor végén vacsorázott (fotós és videós szintén ismerős volt), de a zenészeknek rakattunk egy külön asztalt is a felszerelésüktől nem messze.

Egyébként a szolgáltatói asztalnak nem muszáj kereknek lennie, azt egy kis sarokban szokták amúgy is elhelyezni, ha az étteremmel egyezkedsz, kérdezz rá esetleg!

De első körben én a szolgáltatókat kérdezném meg, hogy hogy lenne jobb nekik!

2012. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!