Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó, ha egy külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó, ha egy külön asztalhoz ültetjük a kisgyerekeket az esküvői vacsorán?

Figyelt kérdés
Az 5 és 10 év közötti gyerekekre gondoltunk (kb 5-6-an lesznek), talán így nagyobb szórakozás lenne nekik, mint a felnőttek közt ücsörögni, és nem venni részt a beszélgetésben. Mit gondoltok?

2012. máj. 11. 11:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Egyelőre úgy néz ki, hogy 5 kisgyerek lenne, ebből ketten testvérek ( a keresztszüleim gyerekei), a harmadik pedig az unokahúgom. Ők hárman jó barátok, és hozzájuk csatlakozna a sógornőm 2 gyereke.

De azért persze majd megkérdem a szülőket is. Mondjuk még van időnk, június végén kell pontos adatokat mondani az étteremnek.

2012. máj. 11. 11:25
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
És még épp ilyen koromban (9-10 éves) voltam lagzin, sok korombeli barátom is ott volt, kisebbek, nagyobbak. Mi ülhettünk a szüleink mellett, aztán a vacsora után elmászkáltunk máshova (mondjuk nekünk hazai terep volt, az iskola éttermében volt a lagzi) szórakozni.
2012. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem jó ötlet, de a leginkább utált rokont ültesd közéjük, majd ők szétkapják.
2012. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
7-8 éves kor felett teljesen ok, kisebbeknél én személy szerint nem ajánlom. az én fiam 4 éves, meg sem engedném,hogy társaságan ne mellettunk, vagy a nagyszulôk mellett uljôn, mert nekik az étezés még nem azt jelenti mint a felnôtteknek - sok az inger, nem is ennének igazán, kilôtyôg, kiborul ez-az, váltoruha kb. kôtelezô lenne, illetve elrohangálnak még az asztaltol.
2012. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%

A legtöbb lagzin a "kötelező ülésrend szerinti ülés" úgyis csak az étkezés idejére szól, utána szétszéled mindenki, táncolnak, beszélgetnek, kisgyerekek is felpattannak.

Evés közben tehát a gyerekek simán a szülőkkel üljenek, mert segítség kellhet a kisebbeknek, evés közben úgysincs játék, utána, ha mindenki befejezte a vacsit, úgyis szétszélednek majd.

Tehát az ülésrend csak a vacsi idejére számít, akkor meg jobb ha a szülőkkel ülnek, úgysem játszanak hanem esznek.

2012. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki volt az aki lepontozta a válaszokat, de ő nem írt semmit? Pl. utolsó válaszban nem tetszett, holott az egyik legértelmesebb megoldás értelmes észérvvel együtt?
2012. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira jó ötlet. Inkább a kisebbek miatt nem jó. Mert ahogy már írták, ők még figyelmet igényelnek a kajánál, esetleg szülő mellett szeretnének lenni (legalábbis a lányom visszahúzódó, szerintem nem maradna meg külön asztalnál). A vacsorán kívüli időben úgyis együtt fognak játszani valószínűleg, szaladgálnak majd össze-vissza, de a vacsorakor legyenek a családjuk mellett.
2012. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem külön ülni a bandával, persze ismertem őket meg nagyobbak is voltunk 8+
2012. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A legkisebb lenne 5 és fél, a többiek már iskolások.
2012. máj. 13. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!