Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Előbb házasság, és utána baba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb házasság, és utána baba vagy fordítva?

Figyelt kérdés

Arra lennénk kíváncsi, hogy ti hogy gondolkodtok erről az egészről, hogy melyiket tartjátok helyesnek.


Először házasság és utána gyerek, vagy pedig igazából mindegy, hogy előbb gyerek és utána házasság.

Vagy akár terhesen házasság?


Leírnátok, hogy ti hogy vélekedtek erről, és hogy nálatok, hogy történt, mi volt előbb! :)


2012. júl. 31. 23:05
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

"Anyumék házasok apám egy alkesz sz.r a házasságuk apám a piának él nem a családnak. Most ez mennyivel jobb?"


Semmenyivel sem jobb, de nyilván nem azért jó a ti kapcsolatotok mert nem vagytok házasok, és nem azért sz.ar a szüleidé mert ők meg házasok. Úgyhogy ezt kár volt mondanod.


Annnnyira érdekes hogy lepontozzák azt aki szerint a gyereknek biztos családi háttér kell.

És akik nem akarnak összeházasodni (??) de együtt maradnának, egyszercsak elhangzik a romantikus kérdés hogy "Leszel a bejegyzett élettársam?" vagy még ez sem? (heterókra gondolok, asszem lehet simán bejegyzett is)

2012. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen biológiailag van mindkettő, de ez így nem mondható stabil családnak, még jogilag se, ráadásul bárki leléphet bármikor. -


tehát, csak, hogy megértsem. a mi családunk 2008. májusátol, a fiam szuletésétol nem stabil család, majd csak 3 hét múlva lesz az, hha megkapjuk a kezunkbe a házassági anyakônyvi kivonatot. értem. és az a papír bilincset és láncot tesz az emberre, h mostantol akkor senki sehova, ôrôkké egyutt. nagyhatalmú egy papír lesz ez, az már biztos. kissé ostoba és beszukult látásmod ez, de ma is tanultam vmit :))))

2012. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
70%

Kórházban bemondás alapján működik a dolog, illetve a gyakorlatban pont nem foglalkoznak ezzel. Mégis ki megy be úgy egy balesetet szenvedett hozzátartozójához, hogy viszi magával a házassági anyakönyvet?

Én nem vettem fel a férjem nevét, tehát a nevemből sem derül ki (de ha engem érne baleset, a férjem nevéből még kevésbé derülne ki). Tehát marad az, hogy bemondom, hogy a házastársam. Kénytelenek elhinni, ha így van, ha nem.

2012. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
36%

szerintem ez tényleg mindenkinek a saját szuvenír döntése...


Sajnos én már voltam olyan helyzetben hogy nem volt magánál a párom, és "én senkije voltam", elküldtek a fenébe....Anyós jelöltemtől kellett kuncsorognom..:)


egyébként megnézik, pl jeggyűrű stb..nem bemondás alapján történik, hogy kije vagy...


ennek ellénre van akinek fontos van akinek nem...


Nekem fontos, hogy lassan 10 év után a felesége legyek ne csak a barátnője, a gyerekének anyja... stb...

2012. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
78%

A szuvenír ajándéktárgyat jelent :)


Nem hordok jegygyűrűt, mert zavar a kezemen bármilyen gyűrű, illetve nem vettem fel a nevét. Akkor mi van? Volt már kórházban és bemondásra elhitték, hogy a felesége vagyok.

2012. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
78%

szuvenír? LOL...

jegygyűrű? öcsém, felhúzok egy függönykarikát, azt mondom az a gyűrűm, aztán rögtön házas lehetek a szemükben? úristen, ne röhögtess!


sokkal jobb érzés úgy gyereket vállalni, hogy a szeretet tart össze, és nem a papír. együtt vagyunk már idestova 4 éve, ismerjük egymást kívülről-belülről. ha eljön az ideje, lesz gyermekünk is. de a házasság teljesen felesleges.


tegnap voltunk babanézőben. házasság nélkül született a pici, de a szülők imádják egymást, és a babát is. látszik rajtuk az összhang. pl. apuka mesélt valamit a kisfiúról, aztán kiment tenni venni, anyuka bejött, és ugyanazt mondta el :) működik a telepátia :)


házassági papír ellenére is le lehet lépni. nekem nem kell semmilyen írásos garancia a szeretetre.

2012. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Szerinted ebben a liberális társadalomban számít bárkinek a jegygyűrű, meg a közös név, hogyha egyszer már gyűrű nélkül, azonos neműeket is összeadnak, úgy, hogy a kutyám nevét is felvehetem, de majd az anyám nevére kerüljön, ha lesz közös gyerek? Persze, nyilván túlzok, de ha úgy házasodtam, hogy nincs gyűrűnk (mert ilyen van), és nem vette fel egyik fél sem a másik nevét (mert ilyen is van), és nincs a zsebedben a házassági anyakönyvi kivonat hiteles másolata (mert bizony ilyen is van), akkor aztán hogyan bizonyítod, hogy a házastársad?


Amúgy a szuvenír szuverént akar jelenteni?

2012. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!