Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Előbb házasság, és utána baba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb házasság, és utána baba vagy fordítva?

Figyelt kérdés

Arra lennénk kíváncsi, hogy ti hogy gondolkodtok erről az egészről, hogy melyiket tartjátok helyesnek.


Először házasság és utána gyerek, vagy pedig igazából mindegy, hogy előbb gyerek és utána házasság.

Vagy akár terhesen házasság?


Leírnátok, hogy ti hogy vélekedtek erről, és hogy nálatok, hogy történt, mi volt előbb! :)


2012. júl. 31. 23:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%

Társadalmilag úgy elfogadott, hogy előbb házasság, utána gyerek.


Gyakorlatilag már nem is mindig van benne a pakliban a házasság, az embereknek vagy nincs pénzük, vagy félnek az elköteleződéstől, vagy feleslegesnek tartják.

2012. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
42%
Házasság majd gyerek...ez az élet rendje...akik forditva csinálják startban elcseszik az éltüket...
2012. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 TullioCampagnolo válasza:
39%

Házasság után gyerek...

Erkölcsileg is így helyes, s ha nem akarod elrontani az életed, akkor ajánlom e opciót :)

2012. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem teljesen mindegy,ahogy jól esik neked :)

Én nem vagyok benne biztos hogy akarok házasságot,papírt,míg babát mindenképpen.Sok olyat hallottam,hogy együtt volt a pár már 10 éve,2 babával,és akkor döntöttek úgy,hogy csak szeretnének egy esküvőt.Nincsen ezzel semmi gond :)

2012. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
73%

Az élet rendje... ez mekkora f@$zság.


Van, akinek nem fontos egyik sem, van, akiknek csak az egyik, valakinek a másik, és van, akinek mindkettő.


Nincs helyes és helytelen. A lényeg az, hogy úgy éld az életed, ahogy NEKED jó, ne úgy, ahogy pár bölcs lenyilatkozza, hogy az "élet rendje".

2012. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
23%
Az ilyen nagyokosok végzik aztán válassal mint te... igenis van az életnek rendje amit be kell tartani hogy boldogok lehessünk. Csak nézz utána régen mennyien és most mennyien válnak el.
2012. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
56%

Én leginkább úgy gondolkozom, hogy nem kell gyerek.

Te vagy bárki más meg olyan sorrendben csinálod/csináljátok, ahogy akarod/akarjátok. Nekem mindegy. :)

2012. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
60%
Hazassag, majd gyerek. Nekem meg nincs gyerekem es nem is vagyok hazas, de igy szeretnem es ez a normalis.
2012. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
55%

Ennyi a bizonyíték? A válások száma? Gondolkozni szoktál?


Régen szégyen volt elválni. Nem azért voltak együtt, mert mosolyogtak, mint egy mosópor reklámban, hanem nem volt lehetőségük. Ugyanennyi volt a boldogtalan családok száma.


Szerinted házasság nélkül nem lehet valaki boldog? Az igen kimondása garancia a boldogságra?


Ugye tudod, hogy amit az élet rendjének nevezel, azt az ember alkotta, ergo meg is változtathatja?

2012. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
27%
Az emberek régen igenis értékelték egymást. Képzeld én szoktam gondolkodni,rengeteg olyan családot ismerek akiknek elöbb jött a gyerek aztán azert hazassotak össze. Abbol aztán csak kinzás lett a vége. Ne a kényszerházassággal gyere nekem hanem beszélünk most arrol mikor két ember szereti egymást. Nem gyerekkel kell kezdeni, ha becsuszott tessék felvállalni egyedül vagy ketten, de ha boldog életet akarsz akkor elöbb tessék házasságot kötni egymást megszokni es jöhet a gyerek...
2012. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!