Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy bunkóság nem elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság nem elmenni csak a szertartásra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy csak a szertartásra hívtak el, a vacsorára már nem.


Biztos van, aki szerint nem kell felhajtás, de most őszintén, csak egy rendes vendégsereg közé mennék oda, nem valami fa mögött bujkálnék és nincs is ilyen alkalomra illő ruhám, most azért 20 perc miatt nem szeretnék fodrászra, meg a ruhára költeni...


2012. jún. 14. 23:47
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Nem is kell... rendbeteszed kicsit a hajad, felhúzol valami csinosabb göncöt és kész. Nem kell ennek akkora feneket keríteni. Ha nem közelebbi rokon/barát/családtag, akkor azzal sincs baj szerintem, ha nem mész el, csak eressz meg egy telefont legalább, ennyit azért illik!
2012. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem már az bunkóság, hogy csak a szertartásra hívnak el... Ha már elhívnak, akkor nehogymár ne hívjanak a vacsorára csak a szertartásra. Vagy hívjanak meg mindkettőre vagy egyikre se. Meg én nem értem. Mióta divat ez, hogy külön válogatja a házas pár, hogy kit akar meghívni csak a szertartásra, meg kit akar meghívni a vacsorára is?
2012. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
53%
Nem bunkóság, ha nem pont ezekkel az érvekkel támasztod alá, hanem mondjuk azzal, hogy más, halaszthatatlan és sürgős programod van, ami miatt nem tudsz megjelenni, de sok boldogságot kívánsz a jegyes párnak.
2012. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Nem rokon, csoporttársam volt az egyetemen.
2012. jún. 14. 23:52
 5/48 anonim ***** válasza:
50%

Ugyan már, csak van egy elegánsabb ruhád. Fodrászra meg minek költeni? Én a szalagavatómra is csak egyszerűen begöndörítettem a hajam. Nem te leszel a menyasszony, nem kell túl nagy feneket keríteni a dolognak.

Szerintem menj el. :)

2012. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
74%
Ha meg a lány volt olyan kedves, és gondolt rád, akkor én biztos elmennék.
2012. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Én sem hallottam még ilyet ezelőtt, hogy elhív, hogy gyere nézz meg, de utána menjél haza. Nekem is fura.
2012. jún. 14. 23:53
 8/48 anonim ***** válasza:
18%

Én azért kiváncsi vagyok, hogy ez a meghívás hogy zajlott?

"Szeretettel meghívlak az esküvőmre, de csak a templomba, a vacsorára nehogy elgyere" Vagy ez még is, hogy zajlott? Sose hallottam még ilyet...

2012. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
79%

Ú nekem volt egy ilyenem, a meghívóban csak az van benne, hogy a szertartásra várnak. Nem emlékszem pontosan, hogy fogalmaztak, de a lényeg az volt, hogy szívesen várnak a polgármesteri hivatalban, hogy megnézzem őket.


Én el is akartam menni, végül is, rendbe is szedtem magam, de szakadt az eső, nekem a másik városból kellett volna bebuszozni, 40 perc oda, 40 vissza séta a megállóig, megállótól esőben, így az utolsó pillanatban letettem róla. Sajnálom. De azóta nem szól hozzám.

2012. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Ebben az van benne, hogy meghívnak a polgári szertartásra, majd az azt követő templomira, ami ettől és eddig fog tartani, szeretettel várnak. A normál meghívóban az is benne van, hogy és azt azt követő vacsorára itt és itt ettől eddig. Ebből vettem a lapot, nem kellett mellé mondani semmit.
2012. jún. 15. 00:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!