Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogyan kezeltétek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezeltétek az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
A párom nem igazán tartja a kapcsolatot az édesapjával. Nyilván az esküvőre meghívjuk, de mi van a szülőköszöntéssel? Mert hát mégse állhat oda, hogy igen, az apád mindent megtett érted- nem, nem tett az ég világon semmit. Nem nevelte, nem szerette, nem is akarta... És hová ültessük a lagziban?!
2012. jún. 6. 20:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, a lényeg, hogy nekünk ne legyen lelkifurdalásunk, később ne mondhassuk, hogy megbántuk. Igen, sztem illene a vacsira is meghívni, és sztem el is jönne... Habár hozzánk hiába hívtuk, nem akart eljönni, kifogásokat talált.
2012. jún. 7. 09:33
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én apám 10 éves koromban kilépett az életünkből, mindig minden alkalomra kapott meghívót de semmire nem jött el, az esküvőnkre is meghívtam,de tudom hogy nem fog eljönni (az egészségi állapota miatt sem, de egyébként sem jönne). Én úgy gondolom, hogy hívja meg, már csak a saját lelkiismerete miatt is, és ha külön főasztalnál ültök, akkor illik odaültetni. A szülőköszöntőnél, ha háznál lesz és a vőfély mondja, akkor meglehet neki mondani, hogy annyira nem jó a kapcsolat, és valami kevésbé megható szöveget mondjon. Az anyakönyvvezetőnek is meg lehet mondani, hogy az apukának kevésbé köszönje meg hogy felnevelte a fiát.
2012. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi utolsó! :) ez így elég jól hangzik, tetszik! Azt hiszem, így lesz majd.
2012. jún. 7. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!