Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogyan kezeltétek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezeltétek az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
A párom nem igazán tartja a kapcsolatot az édesapjával. Nyilván az esküvőre meghívjuk, de mi van a szülőköszöntéssel? Mert hát mégse állhat oda, hogy igen, az apád mindent megtett érted- nem, nem tett az ég világon semmit. Nem nevelte, nem szerette, nem is akarta... És hová ültessük a lagziban?!
2012. jún. 6. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tartják a kapcsolatot, meghívni se kell.
2012. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, h látom rajta, hogy szeretné, ha ott lenne, mindezek ellenére is. Bár eleinte nem akarta, de úgy látom, tanácstalan. És sztem szeretné, ha jönne, de akkor mégis hova üljön, mi legyen?
2012. jún. 6. 20:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mégis csak az apja, vagy elvált szülõk? Lehet az apa el sem megy, ha eddig sem foglalkozott a fiával.
2012. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem kéne meghívni ha mindenkinek ennyi vívódást és kellemetlen helyzetet teremtene.A mi esküvőnkön sem voltak ott a szülök és mégis egy életre szóló élmény volt.
2012. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is attól féltem, hogy végigröhögöm a vőfélyt és a szülőköszöntő csokrot, mert apám se az a mintaapa. De azért az esküvőszervezésben az utolsó 2 nap kivette a részét rendesen.

A vőféllyel nem beszéltem, de végülis jól jött ki, mert a búcsúzást úgy oldotta meg, hogy egyszerre beszélt a szülőkről. A párom szüleiről és az én apámról. Tehát nem egyesével fordult hozzájuk, hanem mindkettőnkhöz szólt egyszerre. Valószínű azért, mert mindketten egy háznál búcsúztattuk a szüleinket.


Aztán a polgármesteriben meg kibírtam azt az egy csokrot. Nem volt túl sok beszéd szerencsére ezzel kapcsolatban. De meghatódva nem voltam egy percig se, az biztos az apám miatt.

2012. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az ilyen szülököszöntö bohócságokat hagynám ki, ennek semmi keresnivalója egy esküvön, föként hogy elég sok szülö eleve nem vesz részt vagy alig a gyerek nevelésében.
2012. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem elvált szülők, nem volt házasság. De attól félek, h a párom örökre bánná, ha nem hívná meg és nem lenne ott. És úgy érzem, nekem kell erre bátorítanom.
2012. jún. 6. 21:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívjátok el mindenképp. Az én apám sem vette ki a részét a nevelésben túlzottan, de nem bocsátanám meg magamnak soha, hogy nem hívtam meg. Nyugodtan bátorítsd a párod, ez egy nagyon nemes gesztus a részedről, és végülis a szülőköszöntőnél úgyis csak át kell adni a virágot, vagy ajándékot (kinél hogy), és kész. Ti részetekről megtesztek mindent, nektek nem lesz lelkifurdalásotok semmiért.
2012. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk hasonló és sok más okból nem lesz szülőköszöntő az önkorm.-nál.

Az apukáját a vacsira is meg szeretné hívni?Ha nem,akkor ti köszönthetitek anyuitokat a vacsorán.

(az én apám nincs meghívva a vacsorára,csak az önkormányzathoz)

2012. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én párom szülei elváltak, az apukája alkoholista. Ennek ellenére mi meghívtuk, szépen viselkedett, csak a pohárköszöntőt itta meg. Viszont a szülőköszöntőt kihagytuk, otthon adtunk az ő anyukájának meg az én szüleimnek egy-egy csokrot, még az eljegyzéskor. Nem hiányzott senkinek se ez a rész. Mi ketten ültünk a főasztalnál, mellettünk volt párhuzamosan 2 asztal, az egyiknél az én családom, a másiknál a páromé ült. Apósom az anyukája mellé ült az asztal végére, a nagymama mellet pedig anyósom ült. Nagyjából jóban vannak, de szegény anyósomat nem akartam kettejük közé ültetni, a sógoromék meg nem csípik a nagyit, az apjukat meg pláne nem... Sógoromék felőlünk ültek a párjukkal, gyerekeikkel az anyukájuk után. Tehát ennél az asztalnál csak az egyik sorban ültek, nem volt velük szembe senki, csak a másik asztal, de az nem volt rátolva. 24N
2012. jún. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!