Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok, jól össze lettem zavarva! Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Mindenképpen 4 személyes esküvőt szeretnénk!Tehát mi ketten és a 2 tanú!Ebből nem is engedek!

De fehér ruhát szeretnék,meg fényképeket a végén!Sose álmodtam nagy felhajtásról,de a szép menyasszonyi ruha meg a fényképek....azért az mégis csak egy szép emlék!

Beszélgettem az egyik nagyon közel álló rokonommal,szinte az anyukámnak mondanám és össze zavart!

Mondta hogy ha nincs ott senki kinek veszem fel a szép ruhát és hogy az úgy elég furi és hát a szülők is csak itt akarnak lenni!

De mivel mi nem akarunk szülőket se senkit így most elbizonytalanodtam hogy akkor kinek is venném fel azt a drága ruhát?

Persze azt válaszoltam hogy hát magamnak meg a páromnak,de most valahogy mégis furcsa így belegondolni hogy végig vonulok a teremben az álomruhámban és nem is lát senki!

Mivel erősebb,törhetetlen bennem a vélemény a 4es esküvőről,így le kéne tojnom tényleg a ruhát?

Bár még eszembe jutott a sima nyári fehér ruha,vannak abból is szépek és azt is el tudnám képzelni!

Ti mit gondoltok?


2012. máj. 28. 08:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
36%

Nem spórolsz azzal semmit,ha csak négyen lesztek.Ha 50 ember ül bent a polgármesteri hivatalban akkor is ugyanannyi,mintha ti négyen.Nálunk egy terem van,ott szokott lenni nagy és kis esküvő.

Ha arra gondolok,hogy valaki ilyen minimalista esküvőt akar és a szeretteit is kihagyja,annak nem a fényűzés a lényeg,ezért nem látom értelmét a habos ruhának,csak olyannak,ami illik ehhez a kis esküvőhöz.A belinkelt ruhák között van egy-kettő jó,én olyat választanék,amit később máshova is felvehetek.

2012. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
Tedd azt azon a napon, ami jól esik! Esküvőd csak egyszer lesz az életben, úgy kell visszaemlékezned rá, hogy jó érzés töltsön el.
2012. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%
Ne hallgass senkire, csak magadra! Nekünk is két tanús esküvőnk lesz, és a fehér ruhából nem engedek :) Nem a vendégeknek veszem fel, hanem egyszerűen megtisztelem vele az alkalmat! Nekem mellé még az is az álmom, hogy kinn lesz az eskütétel a természetben, erre is furcsán néznek, hogy kinek, erre a válasz mindig: hát magunknak! Nem a vendégeket kell figyelembe venni, hanem hogy ti mire vágytok.
2012. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
66%
Eldöntötted, hogy 4 személyes esküvőt szeretnél, fehér ruhával. Akkor nem értem mi a probléma? Mert valaki azt mondta (akit gondolom meg sem hívtok), hogy minek veszel fel ilyen ruhát? Ha azt mondják, hogy nagyobb esküvőt tartsatok nagyobbat fogtok? Ha te/ti így szeretnétek miért gondolkozol azon, hogy mások mit mondanak? Ott sem lesznek, csak ti 4en. Más lenne, ha 200 fős lagzit tartanátok és bikiniben akarnál esküdni, mert akkor már el lehet gondolkozni azon, hogy pl. a 80éves nagyit ez hogy érinti, de itt pont hogy arról van szó, hogy csak magatoknak tartjátok az esküvőt. Akkor meg miért foglalkoztat, hogy más mit mond? Ha te fehér ruhában szeretnél lenni, akkor legyél abban, mert évek múlva majd hiába gondolkozol azon, hogy miért is hagytad magad lebeszélni róla.
2012. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Ne hagyd ki az egyetlen alkalmat az életedben, amikor gyönyörű MENYASSZONYI ruhában lehetsz! Nem az számít, hogy hányan és kik látják.

Ha nem kölcsönzöd, hanem varratod vagy veszed, még akár el is tudod adni utána a neten.

2012. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!