Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok, jól össze lettem zavarva! Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Mindenképpen 4 személyes esküvőt szeretnénk!Tehát mi ketten és a 2 tanú!Ebből nem is engedek!

De fehér ruhát szeretnék,meg fényképeket a végén!Sose álmodtam nagy felhajtásról,de a szép menyasszonyi ruha meg a fényképek....azért az mégis csak egy szép emlék!

Beszélgettem az egyik nagyon közel álló rokonommal,szinte az anyukámnak mondanám és össze zavart!

Mondta hogy ha nincs ott senki kinek veszem fel a szép ruhát és hogy az úgy elég furi és hát a szülők is csak itt akarnak lenni!

De mivel mi nem akarunk szülőket se senkit így most elbizonytalanodtam hogy akkor kinek is venném fel azt a drága ruhát?

Persze azt válaszoltam hogy hát magamnak meg a páromnak,de most valahogy mégis furcsa így belegondolni hogy végig vonulok a teremben az álomruhámban és nem is lát senki!

Mivel erősebb,törhetetlen bennem a vélemény a 4es esküvőről,így le kéne tojnom tényleg a ruhát?

Bár még eszembe jutott a sima nyári fehér ruha,vannak abból is szépek és azt is el tudnám képzelni!

Ti mit gondoltok?


2012. máj. 28. 08:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

ha nekem ilyen esküvőm lenne én ilyenbe lennék:

[link]

2012. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
35%

Hát... Mondjuk lehet, hogy megkérdezném a ruhaszalonban, hogy lehetne e képeket csinálni a ruhapróbáról.

Vagy varratnék egy olyan ruhát, amilyenre vágyom, olyan anyagból, ami festhető. Felvenném az esküvőre, aztán átfesteném és jó lenne alkalmi ruhának.

2012. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%
Ne hallgass mások véleményére, olyan legyen az esküvő, amilyet ti akartok. A fehéret nyugaodtan felveheted. Ha a násznépnek nem is öltözöl fel, de gondolom fotóst fogtok hívni.
2012. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Húúúú,nagyon szép ez a ruha is!Ő pont az esetem!


Mondom tényleg azért vagyok elbizonytalanodva mert így a pénzt is "felesleges" kidobni egy menyasszonyi(!!!) ruhára!

Amúgy mindenképp fehér ruhában mennék,csak mondom itt a menyasszonyi szón van a hangsúly!Értitek?

2012. máj. 28. 08:42
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem érdemesebb lenne akkor varratni, mint kölcsönözni. nyilván többe kerül, de megéri, hiszen később át lehetne alakítani.
2012. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%

szerintem, ha ilyet szeretnél, nyugodtan vedd fel, az a lényeg, amit ti szeretnétek


de ne írj mindent !-jellel, mert nagyon idegesítő

2012. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
Én felvennék menyasszonyi ruhát ha a helyedben lennék és vágynák rá. Saját esetem: nyáron házasodunk és összesen 9-en leszünk. (Szülők, testvérek és mi.) Lesz templomi, oda se hívunk több embert, ezért egy nagyon kicsi kápolnában tartjuk. Lesz abroncsos fehér menyasszonyi ruhám, nem nagyon csicsás, de szép ünnepélyes. Lesz profi fotósunk is, mert azok a képek aztán tényleg szépek és csinál igényes fotókönyvet. A barátok odavannak, hogy nem láthatnak élőben a ruhában, de én úgy érzem magam és a párom miatt veszem fel, hogy érezzük az ünnepélyességet, hogy ez az egyik legkülönlegesebb fordulópont az életünkben. Nagyon bánnám ha nem vennék fel menyasszonyi ruhát, nem fosztanám meg magamat tőle. Szóval úgy dönts, hogy gondold át melyik verziót bánnád jobban és válaszd a másikat, ne foglalkozz mások véleményével, csak azzal amit te igazán szeretnél, egyik esetben sem fog senki furán nézni rátok! Sok boldogságot!
2012. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%

szerintem a menyasszonyi ruhát nem a vendégseregnek, hanem magának és az eseménynek veszi fel az ember.

Ha 4fős esküvőm lenne, akkor is oylan ruhában lennék, mintha 200 fős.

Ez a Ti napotok, olyan legyen amit ti szeretnétek, ne hagyd elbizonytalanítani magad. Amúgy meg ha nem kell x fős esküvőre költened, akkor egy szebb és akár drágább ruha is belefér:)

2012. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%
Tojd már le, hogy olyan emberek mit gondolnak, akik ott sem lesznek! Ez a ti napotok, úgy csináljátok, ahogy nektek tetszik. Nem kell senkinek sem megfelelni. Én is hasonló esküvőt tervezek, de a ruháról nem mondanák le semmi pénzért (persze nem habos-babos), de egy elegáns szép csipkeruha az álmom. Épp ez a lényeg, megspórolsz egy rakat pénzt, hogy nincs lakodalom, nehogy már azon a pár tízezren múljon a boldogságod. Nem a mennyiség, hanem a minőség számít!
2012. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vegyél fel olyat, amire vágysz! Ne adj mások véleményére.
2012. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!