Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tanácstalan vagyok az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok az esküvői zenékben. Nektek hogy tetszenek ezek a dalok?

Figyelt kérdés

Bevonuló: Bon-bon - Te vagy

Gyűrű: Celine Dion - Because you love me

Szülők: Emberek - Mama

Pezsgő: Vangelis - Chariots of fire


Ezeken kívül szeretném még (csak nem tudom hova illik):

Edda & Keresztes Ildikó - Ma minden más

Marc Anthony - You sang to me

Savage Garden - Truly, madly, deeply

Yiruma - River flows in you (-->ez nem túl szomorú esküvőre???)

Chris Brown - Superhuman (ezt talán annyira nem is)


2012. febr. 9. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem ne kérd ki más véleményét. Az ízlések különböznek, ne hagyd, hogy bárki összezavarjon. Olyat válassz, ami NEKED tetszik.
2012. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem zavarnak össze :) Kíváncsi vagyok a véleményekre.

Csak nem tudom, hogy a 2. pakk hova illik. És hogy kell-e egyáltalán ennyi zene?

2012. febr. 9. 17:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyi zenét játszanak?
2012. febr. 9. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom neked, hogy egy dallamrészletet sem fogsz hallani belőle! :) Csak az anyakönyvvezetőt, és a párod fogod látni, hallani. Nem hittem el, hogy így lesz, és láss csodát, így lett. :D
2012. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a feszkót a zene körül, fél óra múlva senki nem emlékszik rá, milyen zenék voltak. A mi esküvőnkön pl. az fog szólni, amit ott beraknak a lejátszóba, Nem érdekel. Engem inkább egy profi fotós megtalálása izgatott, mert a fényképek viszont megmaradnak egész életedben, azt adod ajándékba a családnak, azt nézegetik a rokonok, a fészbukon a barátok, kollégák, stb.
2012. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!