Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok, jól össze lettem zavarva! Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Mindenképpen 4 személyes esküvőt szeretnénk!Tehát mi ketten és a 2 tanú!Ebből nem is engedek!

De fehér ruhát szeretnék,meg fényképeket a végén!Sose álmodtam nagy felhajtásról,de a szép menyasszonyi ruha meg a fényképek....azért az mégis csak egy szép emlék!

Beszélgettem az egyik nagyon közel álló rokonommal,szinte az anyukámnak mondanám és össze zavart!

Mondta hogy ha nincs ott senki kinek veszem fel a szép ruhát és hogy az úgy elég furi és hát a szülők is csak itt akarnak lenni!

De mivel mi nem akarunk szülőket se senkit így most elbizonytalanodtam hogy akkor kinek is venném fel azt a drága ruhát?

Persze azt válaszoltam hogy hát magamnak meg a páromnak,de most valahogy mégis furcsa így belegondolni hogy végig vonulok a teremben az álomruhámban és nem is lát senki!

Mivel erősebb,törhetetlen bennem a vélemény a 4es esküvőről,így le kéne tojnom tényleg a ruhát?

Bár még eszembe jutott a sima nyári fehér ruha,vannak abból is szépek és azt is el tudnám képzelni!

Ti mit gondoltok?


2012. máj. 28. 08:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Egy két tanús esküvőre nem szoktak habos-babos menyasszonyi ruhát felvenni. Egy tök egyszerű selyem kiskosztüm, vagy egy fehér hosszú, de egyszerű ruha a megfelelő választás.
2012. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%

egy ilyenhez mit szólsz?

[link]

2012. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Ha NEKED fontos a fehér ruha, akkor ne hallgass másokra, vedd fel. Az lényegtelen, hogy hányan vannak ott, a völegényed meg te böven elég. (A taunktól eltekintve).

A négyszemélyes esküvö ugyanolyan szép, mint ha még sok félig-meddig idegen is ott van.

(Ha zavar, hogy senki sem lát - habár szerintem a völegényed az, aki számit, akkor készittess videót meg fotókat, akkor ha valakit érdekel, meg tudod mutatni.)


Mellékesen, késöbb a legtöbben 1-2 képet mutogatnak csak, ahol a völegénnyel ketten vannak a képen, az eskövöröl is csak a gyürücsere, aláirás, stb szokott megmaradni.


Ne hagyd magad másoktól befolyásolni, ahogy nektek tetszik, úgy csináljátok.


Sok boldogságot kivánok.

2012. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Egy esküvői ruha nem csak habos babos lehet!Nekem azok nem is tetszenek!

Igen valami ilyesmi nyári ruhára gondoltam!Mondjuk ez pont nem az esetem de ilyesmi!

2012. máj. 28. 08:17
 5/25 anonim ***** válasza:
55%

Az "igazi", királylányos menyasszonyi ruha valóban nem való egy 5 személyes esküvőre.

Ha valami egyszerű, akkor rendben van. PL mint a felső sor: [link] De érdemes több tízezer forintot kifizetni így, hogy senki nincs ott, csak tanúk?

2012. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Óóóóó,rögtön az első kép gyönyörű!:)

Na azért vagyok elbizonytalanodva!

Mivel tényleg nem álmodoztam sose habos babosról és tényleg nem lesz ott senki....nézegettem a ruhákat már,alaphang a 40-50ezer forint!És nem látja élőben senki!

Tényleg csak azért akarom hogy nekünk szép emlék maradjon!

De ezen kívül értelme nem sok van,nyilván ezért bizonytalanodtam el!:S

2012. máj. 28. 08:25
 7/25 A kérdező kommentje:

pl ez is tetszik!Vagy valami hasonló!

[link]

2012. máj. 28. 08:28
 8/25 anonim ***** válasza:
57%

...és ez?

[link]

2012. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Jaj,az borzalmas!:)

Nekem egy rossz régi cigifüstös függöny jut róla eszembe!:)

2012. máj. 28. 08:33
 10/25 A kérdező kommentje:
Na de most ne ruhát válogassunk,hanem azt írjátok meg hogy ti hogy döntenétek?
2012. máj. 28. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!