Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyünk ebben a kellemetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk ebben a kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mi kis esküvőt terveztünk (2 tanú + a szüleink), összesen 8-an lennénk. Csak polgári szertartás, bemegyünk, aláírunk, kijövünk típusú. Utána otthon egy ebéd. Ez szép is lett volna, de a párom szülei nem hitték el, hogy tényleg ennyire egyszerű lesz, ezért titokban meghívták a rokonságukat (kb 35-40 fő), ez tegnap derült ki véletlenül amikor egy rokonuk felhívott minket, hogy nem tud a szertartásra, csak az ebédre (?) jönni és kérdezte, hogy hová menjen... Nem tudom mit csináljunk, főleg úgy hogy már anyósék sem tudják (vagy nem akarják tudni) kiknek szóltak.
2012. ápr. 23. 11:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Téged nem értelek! Felnőtt nő vagy, légy már határozott!! Odaállsz anyóska elé és megmondod: kedves mama, mi nem akartunk meghívni senkit, ezért legyen szíves elereszteni még egy telefont, és lemondani mindenkit!


Pont. Nem foglalkoznék vele, ő baromsága, hozza helyre. Minek idegeskedsz ilyenen? Annyi nő nem tud nemet mondani az anyósának, meg megoldást találni egyszerű helyzetekre, hogy nem is csodálkozom, az anyósok miért engednek meg maguknak minden állatságot....hiszen megtehetik.

2012. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha azt mondja nem emlékszik kiket hívott fel, akkor megspékelném azzal, hogy az elég baj, mert az asztal 8 főre van és minden más asztal foglalt lesz az étteremben, tehát ha nem mondja le a pereputtyát, a földön ülve fognak enni vagy étterem előtt az utcán.


Ezt ő sem akarja majd, tehát hidd el, azon nyomban eszébe fog jutni, kiket kell lemondania. Ne legyél tehetetlen, főleg ne papucsmenyecske, aki elkezd sütit sütni 40 főre, meg üdcsit venni, meg anyós állatsága miatt a saját esküvőjét áttenni......mondj NEM-et. Ha most nem kezded el, cs.szheted egy életre, a nyakadra nőtt és kész.

2012. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kérdésem lenne, a párod ehhez mit szól? Szerintem őneki kellene megbeszélni anyukájával, hogy miért kavar a hátatok mögött.
2012. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem fújjátok le....legyen csak 2 tanus esküvő...
2012. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
76%
Sosem fújnám le az esküvőmet azért, mert anyós hülyeséget csinált. Nehogy már......én változtassak életem egyik legfontosabb napján egy olyan helyzetben, amit VISSZA LEHET CSINÁLNI? Miért? Mi okból? Meg kell mondani anyósnak, hogy híjvon fel mindenkit akit elhívott, hogy tévedett, ne jöjjenek. Magyarázkodnia kell majd, de az nem a menyasszony problémája, hanem anyós főzte, egye meg.
2012. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

A 12-esen jót nevettem:)

Amúgy a pofátlanság határát súrolja amit anyósod tett.Milyen dolog,hogy a TI esküvőtökön a TI kontótokra odahív 30-35 embert??Meghívtátok volna nélküle is ha akartátok volna.Nem?Meg azért nem annyiba kerül 8 embert etetni,mint 35-40-et.Vagy talán úgy gondolta,hogy a hellyel, vagy a levegővel jól laknak?De birom az ilyen okoskodó embereket.És még ti fizetitek hogy eljöjjenek.:S

2012. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Talán a legjobb az lenne, hogy ha új időpontot tűznétek ki, majd mikor ezt közlitek anyósékkal (már ha ezek után még meg akarjátok őket hívni), akkor meg lehet neki mondani, hogy ha most is meg mer hívni másokat, hajlandóak vagytok egy 3. időpontot is kitűzni, amire viszont ők már nem lesznek hivatalosak.
2012. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagy arc az anyósod.. lehet, hogy kitéptem volna minden szál haját egyesével!


Nem tudom, mit tennék a helyedben.. szerintem helyben megszültem volna, amint meghallom a rokontól anyós elmés ötletét!


Nálunk 2 éve volt vicces a helyzet. Sajnos az esküvő előtt 2 héttel balesetem volt és egyből meg is műtöttek(nem adták meg az elsőbbséget).

Mivel a párom rohant be hozzám a kórházba, így a vőfélyt kérte még aznap este, hogy másnap első dolga az anyakönyvvezető legyen!

Én bent töltöttem 2 napot a kórházba (kezem tört és azt műtötték) gipszben. Erőm nem volt semmihez..

Szóval a vőfély bement másnap reggel, hogy az esküvőt megtartjuk, de emiatt nem rendhagyó lesz a nagy nap.

Mivel szinte mindent kifizettünk, így drága mulatság lett volna lemondani.

Mikor a vőfély előállt a kéréssel, akkor a nőci közölte, hogy tegnap délután valaki lemondta a mi nevünkben az esküvőt.

3 órát volt a hivatalban a vőfély, mire nagy nehezen kiderült, hogy az anyósom volt az, aki betelefonált.


Először egyébként letagadta és mondta, hogy ő még viccből se csinálna ilyet, de amikor a fia teljesen kiborult, akkor észre vette magát és rájött, hogy ez baromira nem volt poénos, majd bevallotta.

Állítása szerint azért mondta le, mert nem akarta, hogy törött karral mutassak a SAJÁT esküvőmön.

Nem mellesleg minden rokonunk és barátunk megértette, hogy sajnos a menyasszonytánc pár lépésből fog állni!


Egyébként anyósom az esküvő után bepróbálkozott azzal, hogy majd ő és az apósom elmennek a nászútra helyettünk, de akkor már nagyon tele volt a tököm vele...

2012. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
60%
Látom lepontozták azt, a választ, ahol nem mondanám le az esküvőt anyós hülyesége miatt. És még panaszkodnak a menyek, hogy anyós a nyakukra nő :) Vajon miért? :) Aki hagyja...
2012. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Anyós pajti majd szépen lemondja,még szerencse h nem indult be a szülésed egy idiota miatt.

Allj a talpadra és közöld vele,h most azonnal elkezd mindenkit felhivni és lemondani.Párod mit szól hozzá?

2012. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!