Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár vs. Diák! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár vs. Diák! Mennyire vagyok kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
A sztori: Én 20 éves lány, ő 40 körüli iszonyat dögös pasi, de tanár! Ahogy kezdődött: 16-17 évesen a tanárom volt, már akkor tetszett, meg is kerestem, imélek, személyesen de ő mindig hárított, hogy a tanárom, én pedig a diákja...stb! Elvégeztem a sulit, nyár lett, és ismét bombáztam az íméljeimmel, és ő belement a találkozásba! Egy jót beszélgettünk, iszogattunk, összetegeződtünk, és két puszival elváltunk! Én megmondtam neki, hogy szeptembertől maradok az iskolában érettségizni, még a segítségét is felajánlotta, hogy tájékoztat,mivel esti suli és nem biztos, hogy indul osztály! Már nem tanít, de az igazgatóm lett! A suliban magázodunk, és majd megőrülök érte! Azóta nem történt semmi! Írtam neki sms-t de csak azt válaszolta, hogy benne van egy újabb találkában de most nagyon sűrű az élete! Már öt éve epedek utánna! Úgy tudom, hogy egyedül álló!(Bocs, ha hosszú lett, de így érthető!) Mit tegyek? Segítsetek!
2011. ápr. 15. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

"Kétségbeesve"


Csak ezért regisztráltál ide?


Mellesleg, ha epedsz érte, akkor nem mindegy, hogy mi mit válaszolunk? :)


Úgyis össze akarsz majd vele jönni, a vágyaidat nem fogod tudni kitörölni. Csak vigyázz, hogy ne legyél kiszolgáltatott helyzetben.

2011. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Alien vs Predator!


Halál a tanárok ellen! Ki fogjátok nyírni egymást!

2011. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Alien vs Predator...xD Am meg ha akarsz majd összejössz veled..
2011. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
88%
az unokatestvéremnek volt/van egy ilyen sztorija .. nála is ez volt a helyzet, de elkerült középsuliba és 4 éve együtt vannak :DD uncsitesóm: 21 pasi:30on felül :DD
2011. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18:14: Igen, csak ezért regisztráltam! Ezért van az oldal nem? :) És tanácsokat szeretnék kapni, hogy mit tegyek, vagy épp mit ne tegyek!

18:21: Annál inteligensebbek vagyunk!

Ja, és lehet a vs. helyett mást kellett volna írnom, de szerintem nem ez a fő téma! :/

Az utolsónak köszönöm, remélem velem is hasonló jó fog történni!

2011. ápr. 16. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kellesz neki
2011. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy 40 éves pasi szexen kívül mást akarjon egy 20 éves lánytól.
2011. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 22:30

OTT A PONT

2011. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!