Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyünk ebben a kellemetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk ebben a kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mi kis esküvőt terveztünk (2 tanú + a szüleink), összesen 8-an lennénk. Csak polgári szertartás, bemegyünk, aláírunk, kijövünk típusú. Utána otthon egy ebéd. Ez szép is lett volna, de a párom szülei nem hitték el, hogy tényleg ennyire egyszerű lesz, ezért titokban meghívták a rokonságukat (kb 35-40 fő), ez tegnap derült ki véletlenül amikor egy rokonuk felhívott minket, hogy nem tud a szertartásra, csak az ebédre (?) jönni és kérdezte, hogy hová menjen... Nem tudom mit csináljunk, főleg úgy hogy már anyósék sem tudják (vagy nem akarják tudni) kiknek szóltak.
2012. ápr. 23. 11:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs bajom anyósommal, de ha ő ilyet tenne a hátam mögött az biztos, hogy képen töröltem volna.


Ez egy irtózatosan nagy bunkóság. Mégis, hogy a fenében gondoltba ki ezt a hülyeséget.

Mondjátok neki, hogy ha már ilyen szépen megszervezte a dolgot akkor fizesse ki az ebédet amit a nagy létszám miatt csak étteremben tudjátok elintézni.

2012. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%

brr atyagatya....


és fizetnek is mindent az anyósék?


mikor lesz az esküvő?

2012. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetnek ennyire bunkók?! Nem találok szavakat. Mi pont ezért tartunk kéttanúsat, szülők nélkül, hogy még véletlenül se tudjanak belekontárkodni. Én a helyedben biztos lefújnám az egészet, és "elszöknék" a párommal csak kettesben esküdni, a család tudta nélkül, a rokonoknak pedig magyarázkodjanak csak a szülők, egyék meg amit főztek. Ne engedd, hogy elrontsák az esküvőtöket!
2012. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Én lemondanám az egészet, és megszervezném későbbre úgy, hogy már anyóséknak se szólok. Egyszer házasodsz az életben, akkor ne mások kedve szerint kelljen már rendezned...
2012. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Húha... Én az első sokk után azt mondanám, hogy "Természetesen "anyósomékhoz", ők szervezték."


Még midig tud ez az oldal nekem újat mutatni. Komolyan mondom, agyvérzést kaptam volna a helyedben... :(

2012. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyósod intézkedett helyettetek, fizesse a cehhet. Nyilván nyomós oka volt annak, hogy ti nem akartatok nagyobb esküvőt. Nyissa ki az anyós a bukszáját és fizessen, mint a katonatiszt. Legalább megtanulja, hogy nem üti bele az orrát a dolgaitokba.
2012. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Én három dolgot tennék.

- Vagy minden rokont akit az anyós meghívott az anyósékhoz küldeném,hogy akkor oldja meg a gondot.

-Vagy elhalasztanám az esküvőt és nem szólnék az anyósnak a következő napról.

- Vagy az anyós által meghívott vendégeknek elmondanám,hogy sajnálom,de törölve van a lagzi..De ettől függetlenül titokban megtartanám.

2012. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én csak telefonon osztottam ki őket. Fizetni biztos nem fognak, az ő utazásukat is mi fizetjük, mert nincs pénzük.

Kínomban már arra gondoltam, hogy sütünk anyukámmal süteményeket, veszünk üdítőket, hogy legalább legyen valami bár nem tudom mennyire jutunk két nap alatt, nagy pocakkal már nem vagyok túl strapabíró.

Az én fejemben is megfordult, hogy lefújom az egészet, de akkor is idegyűlne a rokonság, tehát idegeskedés akkor is lenne. Még jó hogy az egyszerűség kedvéért kis esküvőt akartunk. :(

2012. ápr. 23. 12:24
 9/34 A kérdező kommentje:

Számomra az a felfoghatatlan, hogy képesek lettek volna minden bejelentés nélkül meglepni minket egy kisebb hadsereggel. Mi lett volna ha a párom unokatesója nem szólja el magát?

Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek ezen a helyzeten.

2012. ápr. 23. 12:27
 10/34 anonim ***** válasza:
Jézusom. Babát vársz, ezek meg rád zúdítják a rokonságot? Én külföldre költöznék az ilyen anyósék elől...
2012. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!